Pogotowie Prezentowe

Twój koszyk: 0.00 PLN

Do darmowej dostawy brakuje: 299.00 PLN

Zaloguj | Rejestracja

Warzywa do krojenia HAPE

64.50 PLN

Zabawa w gotowanie to jedna z ulubionych zabaw wszystkich dzieci.Z tym zestawem Twoja pociecha będzie mogła aktywnie towarzyszyć Ci przy gotowaniu obiadu.

W jego skład wchodzą: kukurydza, marchewka, pomidor, cebulka, papryka oraz mały nożyk. Całość wykonana z wysokiej jakości drewna, i z zachowaniem żywej, naturalnej kolorystyki, doskonale oddająca rzeczywisty wygląd tych składników.

Mały adept sztuki kulinarnej może doskonalić swe umiejętności motoryczne, ucząc się kroić warzywa za pomocą poręcznego drewnianego nożyka. Przy okazji wspólnej zabawy będziecie mogli nauczyć go nazw różnych warzyw.

Reszta jest już polem dla wyobraźni i kreatywności małych kucharzy. Zabawa w dom, serwowanie posiłku, zaproszenie przyjaciół na pyszne "co-nieco"...

Warto stwarzać dzieciom warunki do kształtowania wyobraźni kulinarnej i wyrabiać w nich przekonanie, że gotowanie jest interesującym i kreatywnym zajęciem.

Idąc dalej, młody kucharz lub kucharka może stworzyć danie z warzyw, gotując je w naczyniach kuchennych z zestawu HAPE E3134 i serwując na talerzykach z serii HAPE E3103. 

  • rekomendowane dla dzieci od 3 lat

HAPE E3118

Ostrzeżenie

 Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami i uduszenia linką.

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie