Pogotowie Prezentowe

Twój koszyk: 0.00 PLN

Do darmowej dostawy brakuje: 299.00 PLN

Zaloguj | Rejestracja

Wanienka Camele'o BEABA, mineral

219.00 PLN

Wanienka Camele’o BEABA, do kąpieli dla dzieci od pierwszych dni życia.  Wanienka utrzymana jest w łagodnej  kolorystyce. Kształt wanienki oraz antypoślizgowy materiał, który zastosowano w jej wnętrzu spełniają wyśrubowane standardy bezpieczeństwa.

Wanienka ma opływowy kształt, szerokie krawędzie ułatwiają trzymanie wanienki i zapewniają stabilność. Satynowy, miękki materiał, wyściełający wnętrze zapewni dziecku komfort podczas kąpieli. Wanienka ma otwór odpływowy i korek. Z boku zaś posiada otwór/wgłębienie, w którym można zamontować słuchawką prysznicową, dzięki temu łatwiej  napełnia się wanienkę woda oraz spłukuje maluszka.

Wanienkę Camélé'o BEABA można stosować zarówno jako zwykłą wanienkę, jak i mocować ją na uchwytach lub stojaku z tej samej linii. Koncepcja produktów Camele’o marki BEABA opiera się właśnie na ich kompatybilności z innymi z tej linii, np. na modularnym stojaku można mocować i wanienkę, i przewijak, co pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w łazience czy pokoju maluszka. Po zamontowaniu na stojaku wanienka jest całkowicie stabilna, a dodatkowo zestaw ten zapewnia komfortową pozycję do kąpania dziecka, bez konieczności schylania się.  

Wanienkę wyprodukowano we Francji.

Do tego produktu możesz dobrać inne akcesoria od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej. 


  • Wiek: 0+
  • Wymiary: 820 x 550 x 290 mm
  • Waga: 2680 gr

Oferta dotyczy tylko wanienki, stojak można dokupić oddzielnie na naszej stronie internetowej.

Kod produktu: B920289

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie