Poprzedni
  • Autobus Safari ABC drewniany sorter
  • Autobus Safari ABC drewniany sorter
  • Autobus Safari ABC drewniany sorter
  • Autobus Safari ABC drewniany sorter
Następny

Autobus Safari ABC drewniany sorter

Niedostępny

Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, który niesie ze sobą możliwość poznania świata zwierząt i nauki literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów.

6917

159,00 zł

103,35 zł

( -35% )

Opis

logo-small_foot.jpg?192

 

Nowoczesna wersja przypowieści o Arce Noego. Ten biblijny bohater też nie miał łatwego zadania z upchnięciem wszystkich zwierząt na łodzi. Twoje dziecko ma za zadanie dopasowanie kilkudziesięciu zwierzaczków do odpowiednich otworów w pięknej, drewnianej ciężarówce. Jest tu pole do eksperymentów. Być może da się zamienić miejscami żyrafę i goryla, a na miejsce zebry wcisnąć nosorożca? Kto wie, trzeba się przekonać! Odkrywanie świata egzotycznych zwierząt doskonale łączy się tu z nauką alfabetu i rozwojem zdolności manualnych. Oczywiście wszystko okraszone jest niemałą porcją zabawy, by nauka była przyjemniejsza.

Poprzez precyzyjne dopasowanie klocków-zwierzątek do odpowiednich kształtów, dziecko ćwiczy koncentrację, cierpliwość i spostrzegawczość. Na masce ciężarówki zamontowana jest wytrzymała linka, za którą można ciągnąć wóz, by przemierzać razem ze zwierzętami korytarze i pokoje.

Cechy:

- Staranne, solidne wykonanie z wysokiej jakości, lekkiego drewna

- Zabawa niesie ze sobą wiele korzyści: rozwija spostrzegawczość i zdolności manualne, oraz wprowadza dziecko w świat egzotycznych zwierząt i pozwala na naukę alfabetu

- W zestawie znajduje się 26 kolorowych zwierzątek z przypisaną literką alfabetu na odwrocie (nazwy zwierzątek w języku angielskim)

  • dla dzieci od 3 lat
  • wymiary: 31 x 13 x 16 cm
  • waga: 1,3 kg
  • produkt posiada certyfikat CE.

 

OSTRZEŻENIE!

0-3-1.png?28Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat, z uwagi na występowanie małych elementów, łatwych do połknięcia, co może skutkować zadławieniem.

Produkty z tej kategorii