Poprzedni
  • Czekoladowe Fondue HAPE
  • Czekoladowe Fondue HAPE
  • Czekoladowe Fondue HAPE
  • Czekoladowe Fondue HAPE
  • Czekoladowe Fondue HAPE
  • Czekoladowe Fondue HAPE
Następny

Czekoladowe Fondue HAPE

Niedostępny

Zestaw wykonany jest z najwyższej jakości drewna, lakierowanego i zdobionego w najdrobniejszych szczegółach. Jest bezpieczny do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

E3132

79,00 zł

Opis

Czym byłoby przyjęcie bez deseru? Dla dzieci sama próba wyobrażenia sobie takiej sytuacji to absurd. A czy można wyobrazić sobie deser lepszy niż owoce i czekolada? Owoce w czekoladzie? Owoce oblane pyszną, mleczną czekoladą? Nie można. Czekoladowe Fondue HAPE pozwala godnie zakończyć każdy podawany obiad czy kolację. 15 elementów tworzy zestaw czekoladowego fondue. Owoce, wykałaczki do szaszłyków, talerzyki i naczynie z zabawkowym ogniem. Goście będą zachwyceni!

Idealnie sprawdzi się w połączeniu z innymi zestawami z kolekcji kuchennej Hape, takimi jak: mikser, produkty kuchenne, ekspres do kawy z akcesoriami, czy zestaw do pieczenia ciastek. Jeśli dołączysz do tego zestaw Hape kuchnia, Twoje dziecko nie powstrzyma się od okrzyków radości. Polecamy! 

Cechy:
-solidne, estetyczne wykonanie
-materiał wysokiej jakości 
-kolorowe elementy zachęcają do wspólnej zabawy 
-zabawka bezpieczna dla dzieci
-rozwija kreatywność i chęć aktywności
-dla dzieci od 3 roku życia

Wymiary: 20 x 10 x 26 cm

Produkt posiada Certyfikat CE.

OSTRZEŻENIE!

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat, z uwagi na występowanie małych elementów, łatwych do połknięcia, co może skutkować zadławieniem.

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii