• Drewniana KASA do zabawy w sklep
  • Drewniana KASA do zabawy w sklep

Drewniana KASA do zabawy w sklep

Niedostępny

Drewniana KASA do zabawy w sklep jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna i doskonale nadaje się do nauki dodawania i odejmowania.

1606

57,00 zł

20,00 zł

-37,00 zł

Opis

logo-small_foot.jpg?232

Sklepik twojego malucha wreszcie zyskał możliwość obsługi kart płatniczych. Koniec z wysupływaniem urwanych guzików i starych monet z dna kieszeni, by móc zapłacić za niewidzialne jabłka i cukierki! Twojemu dziecku łatwiej przyjdzie też zrozumienie, że wartość pieniądza nie zależy od jego wielkości, gdy sam będzie sprawdzał dzienny utarg swojego sklepiku. Kasa posiada 12 przycisków, dwie karty płatnicze, skaner i szufladę na gotówkę, by ta zawsze była bezpieczna. Wykonana z solidnego drewna, kasa jest bezpieczna do zabawy już dla dzieci od trzeciego roku życia. Pozwól swojemu małemu sprzedawcy na chwilę relaksu, gdy towary może skanować, a nie nieustannie wbija na kasę ciężkie do zapamiętania kody. Płacąc niebieską kartą płatniczą przypomnisz sobie, że są w życiu rzeczy bezcenne – jak uśmiech Twojej pociechy.

Cechy:

- Solidne wykonanie z wysokiej jakości drewna

- Bezpieczny dla dzieci od trzeciego roku życia

- Wymiary: ok. 21 x 15 x 13 cm

 

OSTRZEŻENIE!

0-3-1.png?28Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat, z uwagi na występowanie małych elementów, łatwych do połknięcia, co może skutkować zadławieniem.INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii