Poprzedni
  • Kostium zawieszany Flaming Ringo
  • Kostium zawieszany Flaming Ringo
  • Kostium zawieszany Flaming Ringo
  • Kostium zawieszany Flaming Ringo
Następny

Kostium zawieszany Flaming Ringo

Niedostępny

Kostium Flaming Ringo to piękne, starannie wykończone dziecięce przebranie, dzięki któremu Twój maluch zawładnie każdą imprezą. Każdy może jeździć na koniu, ale nie każdy ujarzmi własnego flaminga.

6337

122,50 zł

98,00 zł

( -20% )

Opis

Kostium jest przekładany przez tułów i posiada wygodne paski do regulacji, dzięki czemu łatwo przystosować go do dziecka o dowolnym wzroście. Będzie świetnym dodatkiem na bal karnawałowy, Halloween, przedstawienie teatralne i do codziennych zabaw.

Czym na co dzień zajmuje się flaming? Flaming co dnia pożera ryby, wzbija się w powietrze, spogląda z wysokości, flirtuje w stadzie, zwiedza nowe tereny i tapla się w przyjemnym błotku. Ale przede wszystkim, flaming dobrze się prezentuje. Dostojnie, mądrze i różowo. Flamingi uwielbiają imprezki, świetnie tańczą i doskonale wyglądają na parkiecie. Potrafią ruszać kuperkiem w rytm skocznej muzyki, ale nie stronią też od towarzyskich pogawędek i podawanych kolacji. Są bardzo towarzyskie i łagodne, łatwo nawiązują znajomości, a jeśli spotkają odpowiedniego małego człowieka, na pewno nigdy go nie zawiodą.

Cechy:

- Łatwa regulacja wysokości pozwoli bawić się kostiumem każdemu dziecku

- Solidne wykonanie z najwyższej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów

- Dzięki oryginalnemu strojowi, Twój maluch będzie mógł opanować każdą imprezę

- Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia

  • wymiary: 57 x 40 x 120 cm

 

Produkty z tej kategorii