Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy
  • Wesołe nawlekanie K'S KIDS Trainig2s
  • Wesołe nawlekanie K'S KIDS Trainig2s

Wesołe nawlekanie KS KIDS Trainig2s

Niedostępny

Wesołe nawlekanie K'S KIDS Training2s to zabawka składająca się z wielu kolorowych elementów oraz sznurka, służącego do nawlekania. Drobne, plastikowe części wymagają kontroli osoby dorosłej, ze względu na ryzyko połknięcia ich przez dziecko.

KS-KAKT21017

39,00 zł

31,20 zł

( -20% )

Opis

WESOŁE NAWLEKANIE to zabawa, która wymaga od dziecka precyzji manualnej, planowania działania, wytrwałości oraz skupienia uwagi. Ćwiczenie nawlekania stwarza okazje do ćwiczenia radzenia sobie z trudnościami i frustracją.

Drobne, plastikowe części wymagają kontroli osoby dorosłej, ze względu na ryzyko połknięcia ich przez dziecko. Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

Zabawa w sznurowanie pozwala wzmocnić małe mięśnie dłoni gdyż w tym ćwiczeniu dziecko używa kciuków i palców wskazujących. Dziecko może nauczyć się sortowania według kolorów używając różnokolorowych kości. Mogą tworzyć nawlekanki używając różnych sekwencji nawlekania. Te ćwiczenia pomogą rozwinąć umiejętność logicznego myślenia.

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii