SHOWROOM PATATOY

Showroom to kwintesencja naszego działania – ideę sklepu internetowego rozumieją dorośli, ale dzieci przecież chcą dotknąć, spróbować, zobaczyć jak coś działa – chcą się po prostu bawić zabawkami. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym zabawki są do dziecięcej dyspozycji – można je testować! U nas nikt – w odróżnieniu od tradycyjnych sklepów – nie będzie zabraniał dotykać czy wyciągać z pudełka. One właśnie po to są, aby trafiały jak najczęściej w dziecięce ręce, bo tylko w ten sposób dziecko można zdecydować i wybrać zabawkę, która podoba mu się najbardziej. Zabawkę realną - nie na zdjęciu, nie w pudełku, nie na ekranie monitora – ale trzymaną w ręku. A rodzic dostaje bardzo konkretną wskazówkę, który prezent na pewno ucieszy malucha.

Urodziny

Dlaczego My? - pasja, kreatywność, twórczość i mnóstwo energii! - dobra zabawa oraz atrakcyjne spędzanie czasu - patent na radość Twojego dziecka - niesamowity klimat imprezy- Showroom PaTaToy, miejsce, w którym mieszkają zabawki!

Nasze propozycje: -zabawy i gry z animatorem - Face Painting - malowanie twarzy - modelowanie balonów - gry ruchowo-taneczne - zabawy z chustą animacyjną - bańkowe szaleństwo


Zaczynamy? -zapytaj o wolny termin, -ustal scenariusz animacji


Skontaktuj się z nami: Ania 604 791 843, ania@patatoy.pl

Patatoy - Showroom

Tytuł najlepiej wezwanie

Patatoy