• Mata edukacyjna DŻUNGLA
  • Mata edukacyjna DŻUNGLA

Mata edukacyjna DŻUNGLA

Niedostępny

Mata została wykonana z najwyższej jakości, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci w dowolnym wieku. W zestawie znajduje się też pakiet pluszaków, które można łatwo zdjąć i wykorzystać jako oddzielne zabawki.

5557

148,90 zł

Opis

logo-small_foot.jpg?302

W ten dżungli nie króluje lew z bujną grzywą i groźnym rykiem, a przyjaźń i dobra zabawa. Zwierzęta, które ją zamieszkują lubią się uśmiechać, przytulać i poznawać nowych przyjaciół. A maluch, na którego trafią może liczyć na ich bezinteresowną i gorącą przyjaźń. Razem mogą poznawać zakamarki tego mięciutkiego podrównikowego lasu, wspinać na najwyższe drzewa z małpkami, wspólnie z lwem doglądać królestwa, czy razem ze słoniem słodko chrapać, gdy przyjdzie pora na drzemkę. Zwierzątka można tulić, podrzucać i miętosić, lub po prostu przyglądać się ich spokojnym ruchom na chwilę przed zaśnięciem. Kolejne przygody poczekają, mali przyjaciele Twojego dziecka są cierpliwi.

Cechy:

- Solidne wykonanie z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów

- Rozmiary maty nie pozwalają dziecku na swobodne poruszanie się i zmianę pozycji

- Zabawki umieszczone na pałąku pozwolą rozwinąć koordynację, kreatywność i wyobraźnię malucha. A w razie potrzeby, ich spokojne ruchy utulą do snu

- Produkt przeznaczony dla dzieci od pierwszego roku życia

  • Wymiary: 67 x 86 x 53 cm
  • Produkt posiada certyfikat CE

 

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii