• Zawieszka do wózka Szef K'S KIDS

Zawieszka do wózka Szef K'S KIDS

Niedostępny

Zabawka wykonana jest z miękkiego materiału, jej powierzchnia jest szeleszcząca, jako część składową posiada również miękki gryzaczek. Ma także kółeczko, które ułatwia zawieszenie zabawki.

KS-KA10618

29,00 zł

Opis

Powszechnie wiadomo, kto jest prawdziwym królem sawanny i dlaczego. Wcale nie lew, dzięki swojej grzywie i rykowi. I nie żyrafa ze swoją szyją i barwną skórą. Na sawannie króluje hipopotam, dzięki swojej niezwykłej umiejętności do uspokajania nawet najbardziej rozbrykanych towarzyszy. Hipopotam potrafi zaprowadzić spokój i ukoić skołatane serca przyjaciół. Na szczęście, nie tylko na sawannie. Zawieszka do wózka w kształcie hipopotama idealnie nadaje się na uspokajacz dla maluszków. Jej piękne, pastelowe kolory przyciągają wzrok, a ukryty w środku szelest potrafi szybko przyciągnąć uwagę i utulić do snu.

Zawieszka do wózka Kids Szef jest wykonana z najwyższej jakości, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy dla dzieci w każdym wieku. Mięciutki gryzak pomoże, gdy zawiodą wszystkie inne sposoby, a samą zawieszkę bardzo łatwo zamontować nie tylko na wózku.

Cechy:

- Piękne i solidne wykonanie z miękkich i bezpiecznych materiałów

- Zawieszka jest miękką szeleszczącą maskotką, która posiada mięciutki gryzak

- Produkt bezpieczny do zabaw dla dzieci w każdym wieku

Wymiary: 20 x 28 x 10 cm

Produkt posiada certyfikat CE


 

Produkty z tej kategorii