• Gra Scrabble original MATTEL
  • Gra Scrabble original MATTEL

Gra Scrabble original MATTEL

Niedostępny

Gra składa się z planszy, 4 stojaków na literki i 100 płytek z literkami oraz punktacją. Cała zabawa polega na ułożeniu z wybranych kostek takich liter, które utworzą na planszy wyraz o możliwie najwyższej punktacji.

MATTEL-GR3902

129,00 zł

90,30 zł

( -30% )

Opis

Gra, która zdobyła szturmem serca milionów! GRA SCRABBLE ORIGINAL wyprodukowane przez MATTEL to klasyczna wersja gry popularnej wśród miłośników zabawy słowami. Wszyscy, którzy grają w Scrabble Original muszą wiedzieć, że istnieje duże ryzyko powiększenia zasobu słownictwa! I dlatego jest to ulubiona gra słowna, która porywa i sprawia, że wciąż mamy ochotę na kolejne rundy.

Gra składa się z planszy, 4 stojaków na literki i 100 płytek z literkami oraz punktacją. Cała zabawa polega na ułożeniu z wybranych kostek takich liter, które utworzą na planszy wyraz o możliwie najwyższej punktacji. Należy się wykazać duża umiejętnością anagramowania oraz spostrzegawczością, która pozwoli nam wykorzystać już rozłożone na planszy litery. Grę wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów. Liczy się każde słowo!

Zawartość pudełka:

- plansza

- 100 płytek z literami

- 4 stojaki na literki

- bawełniany woreczek

Cechy:

- wykonany z tworzywa sztucznego

- zabawka przeznaczona dla 2 lub więcej graczy

- zabawka rozwija wyobraźnię i pamięć u dzieci

- rekomendowane dla dzieci od 10 roku życia

Zabawka posiada Certyfikat CE. 

Produkty z tej kategorii