Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy
 • Gra towarzyska 5 Sekund edycja specjalna TREFL
 • Gra towarzyska 5 Sekund edycja specjalna TREFL

Gra towarzyska 5 Sekund edycja specjalna TREFL

Niedostępny

Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy!

TR01282

79,00 zł

52,93 zł

( -33% )

Opis

logo_trefl.png?513

 • Liczba graczy: 3-6
 • Wiek: 8+
 • Czas trwania gry: 30 - 40 min

Dodatkowa pula pustych kart, pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami. Postarajcie się, aby były zaskakujące, zabawne i oryginalne.

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

Możliwość gry bez planszy!

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

 • Gra Dixit REBEL

  Rozpuśćcie wodze wyobraźni i przenieście się do...

  78,40 zł

 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE

  Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE

  26,40 zł

 • Gra Time's up! Family REBEL

  Czas spędzony w gronie rodzinnym może oznaczać...

  63,20 zł

Produkty z tej kategorii