• Gra podróżna 2w1 Warcaby / Młynek TREFL
  • Gra podróżna 2w1 Warcaby / Młynek TREFL
  • Gra podróżna 2w1 Warcaby / Młynek TREFL

Gra podróżna 2w1 Warcaby / Młynek TREFL

Niedostępny

Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej. Warcaby i Młynek to nowe propozycje gier dla dwóch osób z wykorzystaniem tradycyjnych, dobrze znanych plansz.

TR00650

14,00 zł

Opis

 

  • dla dzieci od 6 lat
  • ilość graczy: 2

Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej. Warcaby i Młynek to nowe propozycje gier dla dwóch osób z wykorzystaniem tradycyjnych, dobrze znanych plansz. 15 nowych wariantów rozegrania partii Warcabów i Młynka daje graczom wiele możliwości wykorzystania nowych strategii i doskonałą okazję do treningu logicznego myślenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach, testować strategie i szukać nieszablonowych rozwiązań. Celem jest takie ustawienie pionków na planszy, żeby zablokować lub zbić pionki przeciwnika. Gra Warcaby i Młynek to połączenie dobrej zabawy z ćwiczeniami pamięci i logicznego myślenia. Duże pionki i płótnowana wytrzymała plansza zapewniają swobodną rozgrywkę zarówno przy ostrym, jak i przytłumionym świetle. 

Poręczne opakowanie i superplansza! Możesz bez obaw zabrać swoją ulubioną grę w każdą podróż dzięki specjalnej superplanszy, wykonanej z wytrzymałego płótnowanego papieru i pokrytej specjalną folią zabezpieczającą. Plansza pokryta jest spożywczymi farbami ekologicznymi.


Ostrzeżenie

Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami.

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii