Poprzedni
  • Gra Unanimo REBEL
  • Gra Unanimo REBEL
  • Gra Unanimo REBEL
  • Gra Unanimo REBEL
Następny

Gra Unanimo REBEL

Dostępny

Fantastyczna gra pobudzająca wyobraźnię i sprawiająca wielką frajdę! Postaraj się myśleć tak jak inni gracze i zdobądź jak najwięcej punktów!

RUNA

49,00 zł

Opis

logo-rebel_130px.jpg?668

Jak grać?

Każda osoba grająca zapisuje na kartce z notatnika swoje imię. Przetasowane karty „Unamino” położone są zakryte na środku stołu. Pierwszy gracz bierze jedną kartę z wierzchu i odkrywa ją tak, by każdy dokładnie widział, co się na niej znajduje. Teraz wszyscy gracze zapisują na swojej kartce 8 słów, które kojarzą im się z obrazkiem. Pierwszy gracz wyznacza czas, który na to przeznaczą. Następnie, wyczytuje po kolei swoje typy, jeżeli inni gracze mają na swoich listach to samo słowo, liczba punktów równa jest liczbie graczy, którzy zapisali to słowo. Gdy pierwsza osoba wyczyta już wszystkie swoje wyrazy, następny gracz robi to samo (pomija tylko te wyrazy, za które dostał już punkty). Gdy wszyscy gracze odkryją już swoje skojarzenia i podsumują zdobyte punkty, czas na kolejnego gracza w drugiej rundzie. Gra kończy się po trzech kartach, wtedy wszyscy sumują swoje punkty. Wygrywa osoba z największą liczbą zdobytych punktów.

Oprócz podstawowej wersji gry, dostępnych jest również 5 jej wariantów. Gra zawiera 54 karty z obrazkami, 4 ołówki i notatnik.  

  • wiek: od 7 lat
  • ilość graczy: 3-12
  • czas rozgrywki: ok. 30 min

Świetna gra imprezowa, w której każdy stara się wymyślić, co i komu będzie się z czym kojarzyć! Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zagrać w tę grę w większą liczbę osób - nasz firmowy rekord to ponad 50 osób, które wspólnie starały się znaleźć coś, co wszystkim będzie kojarzyło się z przedstawionym na ilustracji pionkiem. Zgadnijcie, co najczęściej odpowiadali ankietowani...

Produkty z tej kategorii