Poprzedni
  • Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL
  • Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL
  • Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL
  • Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL
  • Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL
Następny

Gra towarzyska STORY CUBES Batman REBEL

Ostatnie sztuki!

Poczuj się jak twórca filmu lub komiksu o Batmanie! Dzięki sześciennym kostkom STORY CUBES to zadanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

RSCBAT

45,00 zł

Opis

Dziewięć ładnie wykonanych kostek z wizerunkami związanymi ze światem Batmana to początek pięknej historii. Może dzisiaj Batman uratuje świat albo wyruszy na tajną misję? Wybór należy tylko do Ciebie!

Rzuć kostkami i dowiedz się, jakie elementy będą ważna w Twojej opowieści. Możesz zacząć od słów „W cieniu Gotham…” albo „Pewnego dnia Batman…”! Pamiętaj, nie ma złych odpowiedzi, wszystko zależne jest tylko od Twojej wyobraźni. Obudź w sobie duch bajarza i przenieś się wraz ze swoimi przyjaciółmi do świata Batmana!

Z czasem, łatwiej będzie przychodziło Ci tworzenie złożonych wypowiedzi, pobudzisz swoją wyobraźnię, a być może zawędrujesz w nieodkryte wcześniej zakątki własnego umysłu!

Zestaw zawiera 9 sześciennych kości z ilustracjami powiązanymi ze światem Batmana (np. Joker, Kobieta Kot, Batmobil) zapakowanych w praktyczne pudełko. 

  • wiek: od 6 lat
  • ilość graczy: 1 - bez ograniczeń
  • czas rozgrywki: ok. 2 - 20 min.

Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra towarzyska, która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji ściśle powiązanych ze światem Batmana: Joker, Kobieta Kot, Batmobil i wiele innych.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź j ą w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii