Poprzedni
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
  • Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL
Następny

Gra edukacyjna Eliksir mnożenia REBEL

Niedostępny

Gra Eliksir mnożenia marki REBEL to kolejna świetna pozycja dzieki której dziecko uczy sie poprzez zabawę.

R1832

39,00 zł

Opis

Łap potwory, ćwicząc tabliczkę mnożenia!

W Eliksirze mnożenia zwycięży ten z graczy, który jako pierwszy schwyta 5 potworów. Aby to zrobić, musi zebrać cyfry, które pomnożone przez siebie dadzą liczbę równą numerowi stwora, znajdującego się na polu drugiego uczestnika zabawy. Wydaje się proste? Nie tak bardzo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdym ruchem będziemy sobie nawzajem przeszkadzali!

Na czym to polega?

Każdy z graczy ma na ręce komplet dwustronnych kart: na górze każdej z nich znajduje się potwór oznaczony liczbą, a na dole - eliksir z numerem. Zadaniem graczy jest wykładać karty w taki sposób, aby w ich części stołu znalazła się kombinacja cyfr-eliksirów, których iloczyn będzie równy numerowi jednego z potworów przeciwnika. Oznacza to, że każda wykładana przez nas karta ma dwie funkcje - dla nas narzędziem jest strona z eliksirem, natomiast dla przeciwnika ważne są potwory, które stanowią jego cel.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy schwyta 5 potworów.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Kolorowe karty, atrakcyjny temat i przyjemna oprawa graficzna z pewnością spodobają się najmłodszym uczestnikom zabawy i sprawią, że chętnie będą wracali do Eliksiru mnożenia. Tym samym łatwiej będzie przemycić zawarte w grze elementy edukacyjne, a nauka będzie odbywała się w pewnym sensie mimowolnie.

Zasady gry są proste do przyswojenia i wytłumaczenia, a sama rozgrywka jest bardzo szybka i przyjemna. To my decydujemy, ile partii rozegramy, a wraz z kolejnymi grami, będzie rozwijał się nasz system planowania.

Podczas rozgrywki dzieci uczą się zarówno mnożenia, jak i dzielenia, planując kolejne ruchy w związku chęcią przejmowania konkretnych potworów przeciwnika.

Wiek: 7+
Czas rozgrywki: ok 15 min
Ilość graczy: 2 osoby

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

Produkty z tej kategorii