Zabawki magnetyczne – dlaczego przyciągają dzieciaki?
    Home , Inspiracje    0 Comments
30/07/2018 Zabawki magnetyczne – dlaczego przyciągają dzieciaki?

Hitem ostatnich lat są zabawki magnetyczne. Przyciągają uwagę i dzieci, i rodziców. Magia przyciągania każdego wciąga i nie pozwala mu przejść obok magnetycznych zabawkowych cudów, które zadziwiają różnorodnością. Dlatego dziś zapraszamy na przegląd naszej magnetycznej oferty.

Dlaczego zabawki magnetyczne?

Bo przede wszystkim pozwalają na nowy wymiar zabawy i łączenie elementów, które w końcu nie spadną, nie przesuną się, nie zgubią. Zabawa w łącznie może trwać bez końca. Jest w niej bowiem nie tylko ciekawość tego, które z elementów zabawki się przyciągają, ale też radość odkrywania pierwszych praw fizyki. Ponadto magnesy w zabawkach pozwalają pokonać barierę miejsca i przestrzeni potrzebnej do zabawy. Bo magnetyczna układanka może być układana gdziekolwiek – nie tylko na stole czy na podłodze jak tradycyjne puzzle. Klocki magnetyczne pozwalają budować przestrzennie – horyzontalnie, a nie tylko wertykalnie. Nie bez znaczenia (zwłaszcza dla rodziców) jest też fakt, że elementy zabawki po prostu trudniej jest zgubić, bowiem „trzymają się razem”, a dzieci nie frustrują się, że budowla się zniszczyła czy rozpadła. Magnesy utrwalają dziecięce pomysły i zatrzymują moment zabawy na dłużej.

A jak zabawki magnetyczne znajdziecie u nas?

Dawna gra w statki przeniesiona do magnetycznej współczesności. Bo teraz statki to małe elementy, które płyną po zwycięstwo na magnetycznej planszy.

Tradycyjne klocki drewniane w nowej odsłonie. W ściankach są magnesy, dzięki którym klocki się przyciągają, a budowle nie rozpadają! Z KOOGLO wszystko się poukłada!

Ahoj, piraci! Idealna zabawka na wakacyjne przygody nie tylko z piratami! W pudełeczku zmieściły się plansze i kolorowe elementy, z których można na planszach budować scenki z życia piratów. A wszystko to magnetyczne, czyli nic nie spadnie ani się nie zgubi.

 

Przesympatyczny żółw schował w swojej skorupie kulki, które dziecko za pomocą magnetycznego patyczka może przesuwać w dowolnym kierunku.

Zapraszamy do kuchni! Bo ten piekarnik to prawdziwy hit. Zapytacie co łączy piekarnik z magnesami? W tym zestawie wszystkie wypieki można podzielić na mniejsze części właśnie dzięki zamieszczonym magnesom! A gdy znudzi się jedzenie, znów bułka staje się całością gotową do ponownej zabawy!

Serdecznie polecamy, a więcej magnetycznych zabawek znajdziecie TUTAJ.

Pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.pl

 

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź