Zabawa w dom - kolejna odsłona #RokuDobrejZabawy
    Home , Ekspercko    0 Comments
12/12/2017 Zabawa w dom - kolejna odsłona #RokuDobrejZabawy

Dom to naturalne środowisko rozwoju każdego malucha. Dzieci uwielbiają w trakcie zabawy poznawać różne dzieciny związane z zajmowaniem się swoim domowym gospodarstwem. Z wielką chęcią dowiadują się, jak przyrządza się potrawy, robi zakupy, gotuje, sprząta czy robi pranie. Otaczająca je na co dzień przestrzeń, którą pielęgnują starsi domownicy, staje się dzięki temu bardziej zrozumiała i bezpieczna.

Zabawa w dom to niezwykle szerokie pole do zabawy i nauki o świecie wokół. Dlatego w grudniu - miesiącu, w którym dom jest szczególnie ważny ze względu na świąteczne przygotowania i rodzinne bożonarodzeniowe spotkania - pokazujemy produkty z kategorii "Zabawa w dom", które dostępne są z rabatem.

Zabawa w dom

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź