Wspieramy urodzinowo dzieciaki
    Ekspercko    0 Comments
16/03/2017 Wspieramy urodzinowo dzieciaki

Rocznica urodzin to dzień, na który dzieci czekają z niecierpliwością i utęsknieniem. Bo to tort, goście, życzenia, prezenty i jubilat w bezsprzecznym centrum najwyższej uwagi przez 24 godziny. Na wyłączność. Dlatego my w PaTaToy.pl pomyśleliśmy sobie, że też chcemy naszym małym fanom zrobić niespodziankę.

Dlatego co dwa miesiące będziemy organizować konkursy, do udziału w których zapraszamy rodziców dzieci urodzonych w danym przedziale czasowym. A więc była już zabawa styczniowo-lutowa, zorganizowaliśmy też konkurs dla rodziców maluchów wiosennych, czyli marcowo-kwietniowych, zaś kolejny ogłosimy w maju. Bądźcie z nami na Facebooku - na naszym fanpage'u nową zabawę ogłosimy zaraz na początku miesiąca!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź