Wrzesień - ciekawie to będzie!
    Ekspercko    0 Comments
01/09/2016 Wrzesień - ciekawie to będzie!

Piątek i szóstek w dzienniku, nauczycieli i wychowawców pracujących z pasją, głodu wiedzy i rozwoju oraz ogromnego ducha kreatywności w nowym roku szkolnym Wam życzymy.
I to na każdym poziomie edukacji - od żłobkowicza do poważnego licealisty - niech to będzie 10 pięknych i twórczych miesięcy!

Nowe rozpoczęcie to i nowe plany, których i my mamy sporo, nie tylko w głowie, ale już (szczęśliwie) w realizacji.

Co będzie się działo?

Pierwsza news to wciąż nasza mała tajemnica. Zdradzimy Wam w sekrecie, że ten rok będzie dla nas wyjątkowy, bo oto otwieramy showroom PaTaToy.pl, ale o tym na razie cicho-sza :)

Ponadto będziemy troszkę w tzw. show-biznesie. Dlaczego? Po co? O tym już wkrótce będzie głośno :) Przedstawimy Wam fantastyczne osoby, dla których "Zabawa to (bardzo) ważna sprawa".

Oczywiście nie zabraknie nas w mediach społecznościowych, tradycyjnych oraz w... Waszych skrzynkach mailowych. 

Będziemy też działać kreatywnie, wejdziemy troszkę w psychologię i socjologię zabawy. Przygotujemy też praktyczne "narzędzia" dla rodziców, które pomogą w codzienności. A wszystko to oczywiście wraz z poszerzaniem oferty sklepu i nowościami, na które wciąż "polujemy" - specjalnie dla Was.

Z dużymi nadziejami wchodzimy w nowy rok szkolny, bo przecież to nowe wyzwanie! Podnosimy rękawicę i działamy! 

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź