Naleśniki
    Multimedia    0 Comments
08/01/2016 Naleśniki

Po pierwsze i najważniejsze: zabawa. Po drugie: zabawa. Po trzecie: też zabawa. Bo zabawa to ważna sprawa. Czas na zabawie nigdy nie jest stracony - wręcz przeciwnie: to świetna lekcja bycia razem, współpracy i budowania rodzinnych więzi. Dlatego mamy dla Was Kalkulator Zabawy, dzięki któremu sprawdzicie ile czasu spędziliście na zabawie z dzieckiem.

Zabawa pozwala dziecku rozwijać się, poznawać i naśladować świat, który widzi wokół. Bo zabawa to pierwsze dziecięce wyrażenie siebie, tego, co maluch lubi i tego z czym się identyfikuje.

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, dlatego tak ważne jest bycie w zabawie razem z dzieckiem. Bo przez nią buduje się nie tylko świat dziecka, ale przede wszystkim jego relacja z rodzicem. Nie odkładajmy zabawy na potem, zaraz, za chwilę – codzienna zabawa to cegiełka dokładana do rozwoju dziecka.

Nasza nowość - Kalkulator Zabawy - pozwoli wyliczyć czas spędzony na zabawie z dzieckiem. Ma być też motywacją, aby w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków pamiętać o celebrowaniu wspólnych chwil.

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź