#RokDobrejZabawy - marzec: czas na klocki
    Ekspercko    0 Comments
15/03/2017 #RokDobrejZabawy - marzec: czas na klocki

#RokDobrejZabawy rozpoczęty! Wieści poszły w świat, a my zapraszamy Was do świata klocków - świata, z którego się (często) nie wyrasta. Bo kochamy klocki w różnej postaci i konfiguracji. Dla najmniejszych, dla tych większych oraz dorosłych przecież też. A zatem "w marcu jak w garncu" - zamieszanie nie tylko w pogodzie, ale i w klockach.

Co dla Was w marcu przygotowaliśmy w związku z #RokiemDobrejZabawy? Przede wszystkim nasze tematyczne produkty miesiąca recenzować będą 4 fantastyczne mamy-blogerki: tosinkowo.pl, mamawbiegu.pl, mamailusia.blogspot.com i laydymami.blogspot.com.

W każdy wtorek pojawi się nowa recenzja, a Wy zobaczycie jak można bawić się klockami z dziećmi w różnym wieku. Dodatkowo wspiera akcję ambasadorka Joanna Katarzyna Gleń. Na naszym blogu pojawią się też dwa wpisy dotyczące klocków - jak wykorzystać ich potencjał oraz jaka jest historia tego produktu (a wierzcie nam - jest o czym pisać!).

I co najważniejsze - #RokDobrejZabawy ma mieć też wymiar czysto praktyczny - rabaty, czyli to, co nasze rodzicielskie portfele lubią najbardziej. W marcu promocja obejmuje całą kolekcję klocków (za wyjątkiem Lego). Można wiec zrealizować klockowe zakupy w niższej cenie właśnie TUTAJ.

Pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź