Ogrodowe must have – 5 hitów na wiosnę
    Home , Inspiracje    0 Comments
27/04/2018 Ogrodowe must have – 5 hitów na wiosnę

Nareszcie! Nareszcie jest! Mamy wiosnę, mamy nowe otwarcie i przebudzenie. Place zabaw pełne, w ogródkach pojawiają się trampoliny, a w sercach radość. Patrząc na słońce za oknami naszego SHOWROOMu, zaczynamy zabawkowe tematy ogrodowe.

 

Coś nowego do piasku

Mówiąc o zabawkach do piasku, mamy zazwyczaj na myśli zestaw foremek. A może by tak spróbować czegoś innego, np. obrotowej, metalowej koparki? Siedzenie obraca się jak w prawdziwej koparce o 360°. Piaskownica zaraz zamieni się w plac niekończonej się budowy, a dziecko odkryje w sobie duszą małego budowlańca.

 

Huśtawka-pajęczyna

Dlaczego pajęczyna? Bo jest wypleciona z lin mocowanych na metalowej obręczy. Jej zaletą jest przede wszystkim duże siedzisko, które sprawia, że jednocześnie możemy huśtać np. rodzeństwo (dopuszczalna waga „pasażerów” to 90 kg!). Dzieciaki mogą na niej siedzieć lub leżeć – wszystko w zależności od upodobania. Prawdziwy must have w ogrodzie z łatwym mocowaniem na haku.

 

Na dzikim zachodzie

Łatwo rozłożyć i złożyć, gdy zabawa w Indian się kończy. Wigwam to zabawka wielofunkcyjna: zarówno do zabawy tematycznej jak i również np. jako ochrona przed słońcem. A co najważniejsze w razie deszcze zabawę można spokojnie przenieść do domu.

Na safari

Był już dziki zachód, teraz czas na safari z galopującą zebrą, która uwielbia wszelkie wyprawy. Do chodzika zapakujemy zabawki i można ruszać do ogrodu, na plac zabaw czy po prostu przed siebie!

 

Jedziemy ciężarówką!

Nietypowy pomysł na ogródkowe, niedzielne kindergarden – jedziemy ciężarówką! Tekturowa ciężarówka możne posłużyć jako pojazd, baza dla małych odkrywców czy kryjówka dla dzieciaków. Wysokiej jakości 5-warstwowa tektura jest wytrzymała, a żółty kolor ładnie koresponduje z ogrodowymi rabatkami.

Pozdrawiamy wiosennie

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź