Ogłaszamy #RokDobrejZabawy
    Ekspercko    0 Comments
03/03/2017 Ogłaszamy #RokDobrejZabawy

#RokDobrejZabawy - to nasz nowy projekt dla Was :) Od marca 2017 przez kolejne 12 miesięcy będziemy inspirować do zabawy :) Każdy miesiąc dostanie swój inny zabawowy temat - zaprezentujemy Wam kolejne kategorie zabawek, pokażemy te, których być jeszcze nie znacie, podpowiemy jak bawić się z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju, a do tego podarujemy Wam rabat na określoną w danym miesiącu grupę produktów! Oj, będzie się działo! W planach mamy też pewien event z milionem uśmiechów w naszym SHOWROOMIE, ale to tym wszystkim będziemy na bieżąco informować.

Do współpracy z #RokDobrejZabawy zaprosiliśmy także blogerki, które będą dla Was testować produkty. W nagłośnieniu akcji pomogą nam też media oraz zaprzyjaźnienie partnerzy i nasza ambasadorka Joanna Katarzyna Gleń.

Ponadto zachęcimy Was, aby korzystać z Kalkulatora Zabawy oraz bawić się dzieckiem tu i teraz! Bo to wyjątkowy rok zabawy! Niech zabawa z dzieckiem nie będzie obowiązkiem, ale przyjemnością, odskocznią i chwilą budowania fantastycznych relacji, które zaprocentują w przyszłości. Podejmiecie to wyzwanie???

Zapraszamy!

#RokDobrejZabawy - zaczynamy!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź