Nowości, ach nowości!
    Ekspercko    0 Comments
09/03/2017 Nowości, ach nowości!

Nie zwlekamy i nowości wprowadzamy! Spełniamy targowe obietnice - w PaTaToy.pl mnóstwo nowych produktów. Są odkrycia z Kid's Time, ale też i nasze typy, wyszukane jeszcze w pierwszych tygodniach nowego roku. Czas ruszać - wiosna motywuje!

Skoro o wiośnie mowa to nasze nowości wpisują się w ten temat doskonale - nowe kaski, rowerki i hulajnogi to wiosenne "must have".

Wiosna wiosną, ale zima wciąż wieczorami trzyma, dlatego na też marcowe szare popołudnia i wieczory mamy rozszerzoną ofertę marki Rebel, którą na pewno znacie, choćby z gry "Dobble". Jest więc "Kotostrofa", "Przybij piątkę" czy "Palce w pralce". Ale to nie koniec możliwości dobrej zabawy - są bowiem z nami od marca Bunchemsy Kolorowe Rzepy, czyli niby-układanki, w których elementy łączą się ze sobą za pomocą rzepów, a instrukcję obsługi kontroluje tylko wyobraźnia :)

Czas na nowości!

Czas na wiosnę!

Czas na zabawę!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

PS. I pamiętajcie: od marca trwa nasz #RokDobrejZabawy

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź