Kid's Time zachwyca
    Ekspercko    0 Comments
28/02/2017 Kid's Time zachwyca

Mimo że na targach Kid's Time w Kielcach jesteśmy już po raz kolejny, zachwycają nas one nadal rozmachem, wielkością i mnogością produktów. Każdy z nich chciałoby się wprowadzić do oferty PaTaToy.pl, ale cóż...
Targi uczą wybierania, choć wybór jest niesamowicie trudny.

Jak co roku mieliśmy swój targowy plan. Odwiedziliśmy naszych stałych partnerów biznesowych, ale też aktywnie szukaliśmy nowości i... udało się. Pojawią się one u nas już wkrótce. Na razie zdradzimy tylko, że będą to marki dla najmniejszych milusińskich.

Targi to doskonałe lustro, w którym odbijają się trendy w światowym parentingu. Widać mocny nacisk na drewno, które wyparte latami przez plastik, odradza się, przypominając o swojej ponadczasowości i pięknie. Dają się zauważyć też firmy hand made, które z domowych mikroskopijnych manufaktur, wchodzą na etap sprawnie zarządzanych firm. Cieszy też jeszcze jeden fakt - pytanie o polskie produkty i coraz częstsza odpowiedź, która potwierdza rodzimą produkcję.

Kielce targowo z roku na rok się rozwijają. Tegoroczna edycja znów pobiła rekordy i wielkości, i oglądalności. W tych targach można się zakochać i tym samym zakopać w ilości produktów. Ale co najważniejsze w Kielcach widać, że branża ma potencjał. Ogromy. A my jako PaTaToy.pl dokładamy swoją cegiełkę rozwoju :)

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź