Idzie nowe!
    Ekspercko    0 Comments
07/10/2016 Idzie nowe!

Pamiętacie jak obiecywaliśmy Wam niespodziankę???Już dziś możemy zdradzić, że przygotowujemy się do nowego otwarcia, do nowego etapu w historii PaTaToy.pl! Jesień będzie nasza!

Jakie macie plany na 3 weekend listopada? Bo my wtedy planujemy bardzo ważne wydarzenie. Troszkę pisaliśmy już o tym we wrześniowym wpisie na nowy rok szkolny. Dziś nie zdradzamy więcej, ale zachęcamy - bądźcie z nami i zapamiętajcie datę 19 listopada

Działamy! Nie zwlekamy!

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź