Hop na majówkę!
   0 Comments
28/04/2018 Hop na majówkę!

Pierwszy w tym roku długi weekend przed nami. Wyjazdy, grille, wyprawy w góry, do lasu, na spacer czy zwiedzanie wymagają odpowiedniego przygotowania. Dziś więc u nas majówkowy niezbędnik.

Dzieciaki w plecaki

Maluchy lubią mieć swoje plecaki. Dodają one powagi sytuacji i sprawiają, że nawet wyprawa do pobliskiego parku na piknik staje się ważną podróżą. Pingwin to zabawny, designerski plecak już dla 2-latka. Jest wodoodporny i lekki. Posiada elementy odblaskowe oraz małą zasuwaną kieszonkę. Co ważne u góry plecak ma pomysłowe rolowane zapięcie, które po otwarciu zapewnia szeroki otwór na łatwe pakowanie - wystarczy 3 razy skręcić materiał by szczelnie zamknąć plecak zabezpieczając go przed przeciekaniem.

Czas na walizkę

Są amatorzy plecaków, ale nie brakuje też małych miłośników kolorowych walizek, zwłaszcza że są to magiczne walizki. Można je nie tylko spakować, ale też na nich usiąść i jechać!

Mała, ale jakże przydatna

Mały gadżet, ale jak zapewne wiecie, bardzo przydatny. Bo w saszetce zmieszczą się spinki czy gumki do włosów, kredki lub pisaki, dziecięce skarby obowiązkowe do zabrania na wycieczkę. Schowamy w niej też klucze czy choćby smoczki. Absolutny must have!

Planszówki

Nie ma majówki bez planszówki! Na trawie, w ogrodzie czy nawet w schronisku - wszędzie można grać w planszówki, które teraz bez trudu zapakujemy do plecaka czy torby, bo mają wygodne, zgrabne opakowania. Kroko-Loko, DobbleHanabi czy TimeLine Polska to gwarancja kreatywnego, majówkowego czasu!

Zabawki do piasku

Bo przecież przystanek w piaskownicy to podstawowy punkt majówkowego programu! I trzeba być na tę okoliczność przygotowanym. W PaTaToy.pl mamy i tradycyjne łopatki, wiaderka oraz foremki, ale też zupełnie nowe zestawy, np. piramidęAkropolis czy Krzywą Wieżę.

Pozdrawiamy majówkowo!

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź