Będzie show...!!!
    Ekspercko    0 Comments
19/10/2016 Będzie show...!!!

Pracowita jesień trwa! W PaTaToy.pl pełna mobilizacja, bo oto właśnie dokładnie za miesiąc rozpoczynamy nowy etap w historii naszego sklepu. Będzie prawdziwe SHOW!

Marzył nam się kiedyś sklep pełen dobrej zabawy i tak krok po kroku powstał PaTaToy.pl. Ale to nie był koniec naszych marzeń - teraz realizujemy kolejne... I właśnie dokładnie za miesiąc chcemy rozpocząć nowy rozdział w historii PaTaToy.pl :) Ważna chwila! Ważny dzień! Działamy, nie zwlekamy!

Pozdrawiamy 

PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź