Wiwat nowy rok szkolny!
    Home , Inspiracje    0 Comments
31/08/2018 Wiwat nowy rok szkolny!

Wakacje przechodzą do historii. Przed nami 10 miesięcy nowych wyzwań, niespodzianek, budzików dzwoniących co rano, plecaków, zeszytów i gonitwy (przed)szkolnej.

Na cały ten czas życzymy Wam samych sukcesów, wytrwałości cierpliwości, bo tylko one warunkują sukcesy, oraz wiary w niemożliwe! Niech to będzie dobry czas zdobywania świata! Całego świata!

Pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź