Upominki na koniec roku szkolnego dla grup
    Home , Inspiracje    0 Comments
07/06/2018 Upominki na koniec roku szkolnego dla grup

Piękne czerwcowe dni zwiastują zbliżające się wakacje. Koniec roku szkolnego to moment bardzo ważny, niezależnie od etapu edukacji, na jakim jesteśmy. Dlatego chętnie i coraz częściej chcemy go wyróżnić upominkiem, który ma być jednocześnie i pamiątką, i docenieniem trudu pracy dziecka w ciągu ostatnich 10 miesięcy.

 

To już ostatni dzwonek – dosłownie i w przenośni – aby rozglądnąć się za upominkiem na koniec roku szkolnego. Zazwyczaj dla grup (przed)szkolnych wybieramy symboliczny prezent, mający być bardziej pamiątką niż okazałym i drogim wydatkiem. Dlatego spieszymy z podpowiedziami i mamy dla Was kilka propozycji:

 

Zręcznościowo – złap piłeczkę

Kto pierwszy umieści piłeczkę w głowie kurczaka? Niby proste zadanie, a okaże się, że nie jest wcale tak łatwo. Bo potrzeba sprytu cyrkowca, koordynacji, spostrzegawczości i refleksu, aby piłeczka trafiła w odpowiednie miejsce.

Przedział wiekowy: dla starszych przedszkolaków i uczniów 1-3 klasy

Pamiętniko-notes

Dzieci lubią notesy, pamiętniki, notatniki. Ten jest szczególny, bo z wizerunkiem Małego Księcia – przewodnika po świecie. Różnorodny papier, obrazki i naklejki dodatkowo pobudzą kreatywność dziecka, a sam pamiętnik może być podsumowaniem kończącego się roku.

Przedział wiekowy: dla przedszkolaków i uczniów

 

Strażak, ogrodnik czy lekarz?

Zabawa z zawodami będzie nie tylko ciekawym pomysłem na kreatywne popołudnie, ale też pozwoli rozpocząć rozmowy o wymarzonym zawodzie i zobaczyć kim dziecko chciałoby zostać w przyszłości.

Przedział wiekowy: dla przedszkolaków

 

Zabawa w piasku

Mały murarz to zestaw nowoczesnych foremek do piasku, idealny na wakacyjne dni, zwłaszcza dla najmłodszych: żłobkowiczów i debiutujących przedszkolaków.

Przedział wiekowy: dla każdego malucha

 

Zegar

Gra, która pozwoli nie tylko nauczyć się godzin i dopasować czynności do określonych pór dnia, ale też pokaże ogólnie upływające dni i miesiące, czyli pojęcie czasu, które dla dzieci jest nie lada zagadką w pierwszych latach życia.

Przedział wiekowy: dla starszych przedszkolaków i zerówkowiczów

Zapraszamy na zakupy - realizujemy zamówienia grupowe!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź