Przedszkolaki na start!
    Home , Inspiracje    0 Comments
26/08/2018 Przedszkolaki na start!

Były już propozycje wyprawkowe dla przyszłych uczniów, teraz czas na przedszkolaki. Bo przecież czas przedszkolny to także duża zmiana w życiu każdego malucha, do której trzeba się należycie przygotować. Dlatego zapraszamy na naszą przedszkolną listę „must have”.

Pierwsze miejsce na owej liście zajmują plecaczki. Kolorowa seria 5 przyjaciół TRUNKI o wdzięcznych imionach Berta, Betsie, Dudley'a, Leeroy'a i Tipu pozwoli mieć na każdy rok inny plecaczek. 4 litry pojemności, solidne wykonanie, wewnętrzny identyfikator do wpisania imienia, wyścielane szelki na ramiona oraz odblaskowy nosek i paski wokół pyszczka, nóżek każdego plecakowego bohatera – to atuty kolekcji TRUNKI, która już zdobyła serca maluchów.

Do plecaków przydadzą się oczywiście śniadaniówki oraz bidony, też od TRUNKI. Można więc stworzyć zestaw z tym samym motywem zarówno bidonu jak i chlebaka.

Przedszkolakowi z pewnością spodoba się również saszetka na „dziecięce skarby”. Co się w niej mieści? To zależy od jej małego właściciela!

Jeszcze innym przedszkolnym "must have" może być worek-plecak, czyli 2 w 1. Przyda się on szczególnie wtedy, gdy nie musimy zabierać drugiego śniadania, a jedynie obuwie zmienne.

Czas przedszkola to ten moment, kiedy warto sprawić maluchowi pierwszy piórnik. Dlatego mamy dla Was dwie propozycje. Jedna to nasz specjalny, dedykowany piórnik PaTaToy.pl z wbudowanym liczydłem i miejscem na podstawowe akcesoria do pisania. Jak Wam się podoba?

Innym pomysłem będzie również drewniany, zasuwany piórnik z wyposażeniem w dwóch wersjach kolorystycznych.

Na koniec wyprawkowej listy zrobi się groźnie, bo oto nadchodzi T-Rex – plecak do zadań specjalnych, nie tylko przedszkolnych.

Pozdrawiamy wszystkie przedszkolaki!

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź