Pogotowie Prezentowe - dlaczego i po co?
    Home , Inspiracje    0 Comments
09/05/2018 Pogotowie Prezentowe - dlaczego i po co?

Co kupić na Dzień Dziecka? To pytanie w maju słyszymy codziennie. Zadawane przez rodziców, dziadków, chrzestnych, nauczycieli (przed)szkolnych i każdego, kto wie, że 1 czerwca to magiczna data dla wszystkich dzieci – ich wielkie święto. A skoro święto, to bez prezentu ani rusz!

Lubimy maj z kilku powodów. Jest kolorowy, pachnący rzepakiem i wakacjami. Maj to majówki – w lesie, na łące, w ogródku… Ale nade wszystko maj to PaTaToy’owe urodziny i wielkie przygotowania do Dnia Dziecka, czyli czas naszej intensywnej pracy i jeszcze większej radości, że możemy pomóc rodzicom w spełnianiu dziecięcych marzeń.

Mimo że pracujemy „w branży”, doskonale wiemy, że wybór prezentu dla dziecka nie jest łatwy. Ba, wymaga nie lada zdolności balansowania między tym co powinno, co może lub co chce otrzymać dziecko.

Dlatego po kilkunastu miesiącach odpowiadania na Wasze pytania o prezent na Dzień Dziecka, postanowiliśmy pójść dalej – stworzyliśmy Pogotowie Prezentowe – czy inaczej "Prezentowy Alert", tzw. komórkę do zadań specjalnych! Wystarczy kliknąć TU, wpisać dane, a my w ciągu 24 godzin prześlemy propozycje zabawek dla Waszego malucha.

Szybko, na czas, adekwatnie do wieku i zainteresowań, bez potrzeby wertowania internetu w poszukiwaniu prezentowego natchnienia. Nas prezentowa wena nie opuszcza i z chęcią się z Wami nią podzielimy! Przygotujemy listę propozycji, z której możecie wybrać te produkty, które Wam się spodobają! Co więcej, taką listę warto przesłać np. do dziadków lub wujków – dla nich to też będzie duża prezentowa pomoc bez potrzeby wychodzenia z domu!

Nasz pomysł - Twój prezent dla dziecka!


Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

Instagram



Pogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź