Najważniejsze wydarzenie majowe - 3. urodziny PaTaToy.pl!
    Home , Inspiracje    0 Comments
08/05/2018 Najważniejsze wydarzenie majowe - 3. urodziny PaTaToy.pl!

Wszystko zaczęło się w maju, gdy kwitły rzepaki, a w sercach rodziła się myśl stworzenia czegoś wyjątkowego. Tak powstał PaTaToy.pl, który kończy w tym roku 3 lata swojej działalności.

Mówi się, że trzeci rok życia firmy jest przełomowy. I takie właśnie były ostatnie 12 miesięcy. Dwie ważne nagrody, nowa odsłona sklepu, warsztaty w SHOWROOMIE i wciąż zwiększająca się oferta produktowa.

Dziś z wielką radością zapraszamy Was na urodzinowe świętowanie! Rezerwujcie sobotę, 12 maja w godz. 14.00-17.00 na wizytę w PaTaToy.pl! Nasz SHOWROOM będzie otwarty, nasz plac przez siedzibą PaTaToy.pl również. Zaplanowaliśmy:

- WarsztaToy - coś kreatywnego dla każdego,

- wielkie bańki mydlane i cuda z balonów - bo kto ich nie kocha?

- testowanie zabawek - mali testerzy na start!

- tort urodzinowy - sprawdzicie z nami jak smakuje!

- konkursy z nagrodami i promocje cenowe - zaskoczymy Was na pewno!

Wstęp wolny – czekamy na Was!

 

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź