Czas na torbę!
    Home , Inspiracje    0 Comments
30/08/2018 Czas na torbę!

Był już u nas przegląd plecaków dla mniejszych i większych. Dziś czas na torby – też je mamy! I serdecznie polecamy na wrześniowe zakupy.

Na początek urocza owocowa torba na wszelakie sprawunki, którą pokocha każde dziecko. Uszyta na wzór tych „dorosłych” lnianych toreb, które obecnie robią furorę na rynku:

Inną naszą propozycją jest torba śniadaniowa (termiczna) znanej Wam już marki TRUNKI, która może też pełnić rolę plecaczka. Świetna dla przedszkolaków i nieco tajemnicza – wcale nie zdradza, że mieści w sobie śniadaniowe smakołyki.

Spacer z Miss Minnie? Czemu nie – w naszej ofercie znajdziecie też materiałową torbę z popularną bajkową postacią.

 

Kolejna torba to jedna z tych naszych ulubionych – sportowa, wielofunkcyjna torba z pixelowym panelem, umożliwiającym zmianę jej wyglądu w zależności od upodobań.

Na koniec zaś mamy dwa prawdziwe hity dla przyszłych i obecnych mam. 23-litrowa, designerska torba BEABA, po której wcale nie widać, że pełna jest dziecięcych akcesoriów.

 

Swoją propozycję torby dla mam przygotowała także marka LASSIG. Ultralekka, glamour, solidnie wykończona i co najważniejsze – z całym mnóstwem wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni, ułatwiających podział przechowywanych dodatków.

Pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź