Aktorska gwiazdka z Joanną Katarzyną Gleń, ambasadorką PaTaToy.pl
    Home , Ekspercko    0 Comments
14/12/2017 Aktorska gwiazdka z Joanną Katarzyną Gleń, ambasadorką PaTaToy.pl

Gwiazdka za pasem, dlatego Joanna Katarzyna Gleń - nasza ambasadorka - zdradza jakie prezenty wybrała dla swoich córek pod choinkę. Może Was też zainspiruje?

Joanna Katarzyna Gleń opowiada o gwiazdkowych prezentach i zaprasza do dzielenia się radością dawania:

"Jeśli chodzi o Gwiazdkę, to diabeł, przepraszam - Aniołek - tkwi w szczegółach. Mikołaj to konkret. Jeden prezent zapisany w liście. Pod choinką natomiast moje dzieci znajdują niespodzianki. Starsza córeczka sama wymyśliła taką tradycję. Aniołek musi ją zaskoczyć i zgubić pod choinką kilka białych piórek... Wtedy jest magia. Zwykle jeden prezent jest trochę większy, reszta to urocze drobiazgi. Znam marzenia córeczek. Dokładam do tego swoje wyczucie i to działa. Jest magia...
Od kilku lat też w grudniu wspólnie z córkami wybieramy zabawki, które oddajemy potrzebującym dzieciom. Staram się nauczyć dziewczyny, że największa radość tkwi w dawaniu..."

A co wybrała aktorka? Jej typy:

--->> Muzycznie i rytmicznie

Muzycznie i rytmicznie

--->> Naukowo - drewniane puzzle anatomia człowieka

--->> Smacznie i wyjątkowo

--->> Z troską o zdrowie

-->> Konstrukcyjnie

koglo

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Comments

Log in or register to post comments

Sklep Internetowy Patatoy

Sklep Patatoy link Przejdź

Kim jesteśmy

Parę lat temu mieliśmy takie marzenie: stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – miejsce dla dzieci – w którym będą tylko wybrane, najlepsze zabawki, specjalnie wyselekcjonowane, kolorowe, bezpieczne i trwałe. To marzenie udało nam się spełnić i teraz codziennie jako PaTaToy.pl wysyłamy do naszych małych odbiorców przesyłki z dobrą zabawą. Bo wiemy, że zabawa to ważna sprawa - A ten blog to nasza dodatkowa przestrzeń, w której chcemy nie tylko doradzać, ale też podpowiadać, inspirować i intrygować oraz zwracać Waszą uwagę często na sprawy prozaiczne, ale bardzo ważne. Mamy nadzieję, że polubicie to miejsce i wspólnie z nami będziecie codziennie podróżować przez świat zabawy.

Kalkulator zabawy

Kalkulator zabawy link Przejdź

Facebook

InstagramPogotowie Prezentowe

Pogotowie prezentowe link Przejdź