Kolejki i tory

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom...

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom zabawę, jak również rozwiną w nich kreatywność.
Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Zestawy kolejek są idealne dla małych konstruktorów, budowniczych, architektów, ale i fanów prędkości oraz podniebnych akrobacji. Wszystko zależy wyłącznie od kreatywności i wyobraźni Twojego malucha. Zabawa bardzo dobrze kształtuje w dziecku cierpliwość, dokładność i dbałość o szczegóły. Rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Twój maluch może rozwijać twórcze myślenie i zdolność logicznego rozumowania. Stworzenie toru, po którym pojazd czy kulka przemknie bez przeszkód wcale nie jest łatwe. Niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnych torów.

„Stoi na stacji lokomotywa. Ciężka, ogromna i pot z niej spływa.” Na szczęście drewniany odpowiednik lokomotywy jest znacznie lżejszy i idealnie mieści się w małych rączkach. Bez obaw, każde dziecko da radę poruszyć swój własny pojazd po własnoręcznie ułożonych torach. Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Tory mogą biec pod rozłożoną książką, zakręcać wokoło krzesła, wspinać się na piórnik i powoli opadać obok plastikowego dinozaura. Trzeba jednak uważać na ślepy zaułek, rozpędzona lokomotywa może narobić niemało szkód! Twój maluch będzie mógł zaprojektować mnóstwo tras przejazdu pociągów, mosty oraz miasta i wsie wokół. W zestawach znajdzie ratusz, mieszczańskie kamienice, drewniane domy, drzewa, samochody, autobusy, znaki drogowe i wiele więcej. Daj swojemu dziecku szansę zabawy w maszynistę i zarządcę sieci kolei, niech zastanowi się, jak należy ustawić wagony, by towar dotarł na miejsce na czas i bez uszkodzeń. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność, pozwala doskonalić zdolności manualne.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Kolejki i tory 

na stronie
Katalog
 • Drewniany wagonik z literką Q, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępna w kolorze zielonym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką S, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i niebieskim. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką V, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w czerwonym kolorze. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką X, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w niebieskim kolorze. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pierwszy zestaw do samodzielnego złożenia nie powinien sprawiać dziecku specjalnych trudności. Drewniana lokomotywa z kolorowymi śrubkami i dużym, wygodnym śrubokrętem to świetny pomysł na wprowadzenie zabawek wymagających składania do życia dziecka.
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowy pociąg edukacyjny ma 3 wagoniki ze zwierzętami i lokomotywę, które łączy się za pomocą sznurka i małych drewnianych kołeczków. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką Z, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i turkusowym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw został wykonany z drewna, składa się z 40 części. W zestawie znajdują się zwierzątka gospodarskie, drzewka, ogrodzenie, traktor i inne elementy. Niesamowitą atrakcją jest lokomotywa napędzana elektrycznie, oświetlająca tory późnym wieczorem.
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Przytulny dom dla trzech lokomotyw! Element stworzony specjalnie do rozbudowy zestawów drewnianych kolejek.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolejka górska kopalnia to drewniany wielopoziomowy zestaw, w którym kolejka porusza się po czterech poziomach kopalni, przewożąc węgiel. Produkt wykonany z dbałością o każdy detal, zaprasza do zabawy dzieci i dorosłych. Składa się z 32 elementów.
  659,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw drewniany tor z cymbałkami i lokomotywą. Idealny dodatek do każdego zestawu kolejowego.
  85,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw Hot Wheels z dwoma pętlami, jednym samochodzikiem i dwoma specjalnymi tarczami do celowania.
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru