Kolejki i tory

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom...

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom zabawę, jak również rozwiną w nich kreatywność.
Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Zestawy kolejek są idealne dla małych konstruktorów, budowniczych, architektów, ale i fanów prędkości oraz podniebnych akrobacji. Wszystko zależy wyłącznie od kreatywności i wyobraźni Twojego malucha. Zabawa bardzo dobrze kształtuje w dziecku cierpliwość, dokładność i dbałość o szczegóły. Rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Twój maluch może rozwijać twórcze myślenie i zdolność logicznego rozumowania. Stworzenie toru, po którym pojazd czy kulka przemknie bez przeszkód wcale nie jest łatwe. Niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnych torów.

„Stoi na stacji lokomotywa. Ciężka, ogromna i pot z niej spływa.” Na szczęście drewniany odpowiednik lokomotywy jest znacznie lżejszy i idealnie mieści się w małych rączkach. Bez obaw, każde dziecko da radę poruszyć swój własny pojazd po własnoręcznie ułożonych torach. Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Tory mogą biec pod rozłożoną książką, zakręcać wokoło krzesła, wspinać się na piórnik i powoli opadać obok plastikowego dinozaura. Trzeba jednak uważać na ślepy zaułek, rozpędzona lokomotywa może narobić niemało szkód! Twój maluch będzie mógł zaprojektować mnóstwo tras przejazdu pociągów, mosty oraz miasta i wsie wokół. W zestawach znajdzie ratusz, mieszczańskie kamienice, drewniane domy, drzewa, samochody, autobusy, znaki drogowe i wiele więcej. Daj swojemu dziecku szansę zabawy w maszynistę i zarządcę sieci kolei, niech zastanowi się, jak należy ustawić wagony, by towar dotarł na miejsce na czas i bez uszkodzeń. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność, pozwala doskonalić zdolności manualne.

Czytaj więcej

Kategorie

Kolejki i tory 

na stronie
Katalog
 • Magnetyczny pociąg to doskonały pomysł na prezent, który może długo się nie znudzić. Magnesy, które łączą poszczególne wagoniki, są fascynujące - potrafią "skleić" dwa przedmioty niewidzialną siłą! A czasem potrafią się odpychać.
  29,90 zł
 • Zielono-niebieska lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką N, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i pomarańczowym. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką A, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i czerwonym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniana lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowy pociąg na urodzinowe przyjęcie. Każdy z sześciu wagoników posiada uchwyt na urodzinowe świeczki.
  90,00 zł
 • Lokomotywa magnetyczna na baterie, będzie pasowała do każdego zestawu kolejek Hape.
  45,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Lokomotywa z gwizdkiem w kształcie papugi to świetny element, który może urozmaicić zabawę klasyczną kolejką i jest przeznaczony dla dzieci już od 18 miesiąca życia.
  19,00 zł
 • Lew, Słoń i Tygrys tylko czekają, by zabrać Ciebie i Twoje dziecko w podróż pociągiem do niesamowitej krainy dziecięcej wyobraźni, pełnej kolorowych zwierzątek i kolejek.
  42,00 zł
 • Kolejka Dżungla HAPE - zestaw drewnianych torów z tunelem i kolorowym pociągiem w scenerii zielonego lasu tropikalnego.
  139,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Trzy sposoby na zabawę ciuchcią - układanie wieży, wkładanie jednego elementu w drugi i łączenie to wszystko zapewni sprytny pociąg od FISHER PRICE.
  33,70 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Już dzisiaj przed maszynistą lokomotywy ważne zadanie. Należy przewieźć do miasta sześć nowych samochodów. Do dyspozycji ma dwa dwupoziomowe wagony oraz 4 małych pomocników. Kolorowa lokomotywa jest w pełnej gotowości!
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru