Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Kolejki i tory

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom...

Kolejki i tory, poprzez mnogość różnych elementów, dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy. Ciekawe dodatki dekoracyjne uprzyjemnią dzieciom zabawę, jak również rozwiną w nich kreatywność.
Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Zestawy kolejek są idealne dla małych konstruktorów, budowniczych, architektów, ale i fanów prędkości oraz podniebnych akrobacji. Wszystko zależy wyłącznie od kreatywności i wyobraźni Twojego malucha. Zabawa bardzo dobrze kształtuje w dziecku cierpliwość, dokładność i dbałość o szczegóły. Rozwija zdolności manualne i wyobraźnię. Twój maluch może rozwijać twórcze myślenie i zdolność logicznego rozumowania. Stworzenie toru, po którym pojazd czy kulka przemknie bez przeszkód wcale nie jest łatwe. Niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnych torów.

„Stoi na stacji lokomotywa. Ciężka, ogromna i pot z niej spływa.” Na szczęście drewniany odpowiednik lokomotywy jest znacznie lżejszy i idealnie mieści się w małych rączkach. Bez obaw, każde dziecko da radę poruszyć swój własny pojazd po własnoręcznie ułożonych torach. Wcześniej jednak trzeba mieć plan na rozwój sieci kolejowej. Tory mogą biec pod rozłożoną książką, zakręcać wokoło krzesła, wspinać się na piórnik i powoli opadać obok plastikowego dinozaura. Trzeba jednak uważać na ślepy zaułek, rozpędzona lokomotywa może narobić niemało szkód! Twój maluch będzie mógł zaprojektować mnóstwo tras przejazdu pociągów, mosty oraz miasta i wsie wokół. W zestawach znajdzie ratusz, mieszczańskie kamienice, drewniane domy, drzewa, samochody, autobusy, znaki drogowe i wiele więcej. Daj swojemu dziecku szansę zabawy w maszynistę i zarządcę sieci kolei, niech zastanowi się, jak należy ustawić wagony, by towar dotarł na miejsce na czas i bez uszkodzeń. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność, pozwala doskonalić zdolności manualne.

Czytaj więcej

Kategorie

Kolejki i tory 

na stronie
Katalog
 • Lokomotywa magnetyczna Hape idealnie pasuje do każdego zestawu kolejek i pociągów Hape.
  32,90 zł 47,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Magnetyczny pociąg to doskonały pomysł na prezent, który może długo się nie znudzić. Magnesy, które łączą poszczególne wagoniki, są fascynujące - potrafią "skleić" dwa przedmioty niewidzialną siłą! A czasem potrafią się odpychać.
  20,93 zł 29,90 zł ( -30% )
 • Kolorowy pociąg na urodzinowe przyjęcie. Każdy z sześciu wagoników posiada uchwyt na urodzinowe świeczki.
  72,00 zł 90,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Lokomotywa z gwizdkiem w kształcie papugi to świetny element, który może urozmaicić zabawę klasyczną kolejką i jest przeznaczony dla dzieci już od 18 miesiąca życia.
  13,30 zł 19,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Lew, Słoń i Tygrys tylko czekają, by zabrać Ciebie i Twoje dziecko w podróż pociągiem do niesamowitej krainy dziecięcej wyobraźni, pełnej kolorowych zwierzątek i kolejek.
  29,40 zł 42,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Straż pożarna pociąg to drewniany zestaw z magnetycznymi zaczepami. Składa się z 3 wagoników, lokomotywy i 2 postaci strażaków.
  48,75 zł 65,00 zł ( -25% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw drewniany tor z cymbałkami i lokomotywą. Idealny dodatek do każdego zestawu kolejowego.
  59,50 zł 85,00 zł ( -30% )
 • Tor z tamburynem i lokomotywą to doskonały element do urozmaicenia każdego tradycyjnego zestawu torów.
  34,30 zł 49,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tor sorter Kolory i kształty to bardzo ciekawy element i doskonały pomysł na urozmaicenie zabawy tradycyjnym zestawem torów.
  27,30 zł 39,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tor z wyskakującymi małpkami to niezwykle zabawny element, który pasuje do dowolnego zestawu torów oraz doskonały pomysł na urozmaicenie zabawy.
  59,50 zł 85,00 zł ( -30% )
 • Drewniany pociąg magnetyczny 3w1 to trzy unikalne wagony. Każdy z nich ma wbudowany inny element, który na pewno zachęci każde dziecko do kreatywnej zabawy.
  28,00 zł 40,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany zestaw Stacja kolejowa HAPE to miniaturowy oświetlony budynek stacji z automatem biletowym, rozkładem jazdy i zegarem kolejowym. Oprócz sygnałów świetlnych, zestaw umożliwia nagrywanie własnych pozdrowień oraz zapowiedzi dla pasażerów.
  69,30 zł 99,00 zł ( -30% )