Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Gry zręcznościowe

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć...

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć wymaga dużej cierpliwości, wkrótce stanie się ulubioną rozrywką Twojego dziecka. Gry doskonale rozwijają zdolności motoryczne, pozwalają także na rozwój koncentracji u dzieci. Są one świetnym ćwiczeniem rozwijającym zdolności opanowania, refleksu i pomysłowości. Zabawki często są kolorowe i mają ciekawe kształty, co pobudza do aktywności i myślenia. Obserwacja poruszających się elementów, precyzyjne operacje, układanie ledwo stojącej wieży to fascynujące zajęcie, które rozwija w najmłodszych logiczne myślenie. Gry te koncentrują się przede wszystkim na poszerzaniu horyzontów myślowych u najmłodszych oraz rozwijaniu u dzieci myślenia strategicznego. Znalezienie rozwiązania wymaga wielu kombinacji. Zabawki mają charakter edukacyjny. To także doskonały sposób na ćwiczenie współpracy przy wspólnej zabawie. Nie tylko dzieci mają frajdę z gier - to także idealna zabawa dla rodziców.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry zręcznościowe 

na stronie
Katalog
 • Drewniane kolorowe Domino Fantastico HAPE to zestaw, który zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  87,50 zł 125,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Pomóż pieskowi Pepe znaleźć drogę wzdłuż ścieżki na drewnianym labiryncie magnetycznym. Idealny prezent na drugie urodzinki dziecka!
  60,20 zł 86,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Z tą grą zdrowa żywność nabierze dużo weselszego znaczenia! Zestaw klocków tworzy niezwykłą grę zręcznościową, która wymaga od graczy wiele cierpliwości.
  46,20 zł 66,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Przenieś się w kilka chwil do prehistorycznych czasów i zostań wodzem plemienia jaskiniowców!
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
 • Świetna gra zręcznościowa, która zainteresuje nie tylko dzieciaki! Zostań wodzem plemienia Anulubulu!
  60,00 zł 75,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra zręcznościowa, polegająca na układaniu drewnianych klocków w kolejne poziomy oraz wyciąganiu ich ze skończonego już poziomu, przegrywa ten gracz, który wyciągając nieostrożnie klocek i spowoduje przewrócenie się wieży.
  71,20 zł 89,00 zł ( -20% )
 • Niezwykle prosta konstrukcja. Spinner składa się z trzech łopatek z łożyskami, które przymocowane są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w jednej dłoni można wprawić łopatki w ruch palcami.
  2,29 zł 22,90 zł ( -90% )
 • Prosta konstrukcja. Spinner składa się z trzech łopatek z łożyskami,które przymocowane są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w dłoni, można wprawić łopatki w ruch palcami. Ta wersja dodatkowo świeci w ciemności.
  9,45 zł 18,90 zł ( -50% )
 • Niezwykle prosta konstrukcja. Spinner zbudowany z trzech łopatek z łożyskami, przymocowanymi są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w jednej dłoni, można wprawić łopatki w ruch palcami.
  8,45 zł 16,90 zł ( -50% )
 • Niezwykle prosta konstrukcja. Spinner składa się z trzech łopatek z łożyskami,które przymocowane są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w jednej dłoni, można wprawić łopatki w ruch palcami.
  1,49 zł 14,90 zł ( -90% )
 • Niezwykle prosta konstrukcja. Spinner składa się z trzech łopatek z łożyskami,które przymocowane są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w jednej dłoni, można wprawić łopatki w ruch palcami.
  4,95 zł 9,90 zł ( -50% )
 • Spy Code to innowacyjna gra logiczna dla dzieci od 6 roku życia, która rozwija myślenie i pamięć graczy oraz wyostrza ich zmysły.
  127,20 zł 159,00 zł ( -20% )