Gry zręcznościowe

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć wymaga dużej cierpliwości, wkrótce stanie się ulubioną rozrywką Twojego dziecka. Gry doskonale rozwijają zdolności motoryczne, pozwalają także na rozwój koncentracji u...

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć wymaga dużej cierpliwości, wkrótce stanie się ulubioną rozrywką Twojego dziecka. Gry doskonale rozwijają zdolności motoryczne, pozwalają także na rozwój koncentracji u dzieci. Są one świetnym ćwiczeniem rozwijającym zdolności opanowania, refleksu i pomysłowości. Zabawki często są kolorowe i mają ciekawe kształty, co pobudza do aktywności i myślenia. Obserwacja poruszających się elementów, precyzyjne operacje, układanie ledwo stojącej wieży to fascynujące zajęcie, które rozwija w najmłodszych logiczne myślenie. Gry te koncentrują się przede wszystkim na poszerzaniu horyzontów myślowych u najmłodszych oraz rozwijaniu u dzieci myślenia strategicznego. Znalezienie rozwiązania wymaga wielu kombinacji. Zabawki mają charakter edukacyjny. To także doskonały sposób na ćwiczenie współpracy przy wspólnej zabawie. Nie tylko dzieci mają frajdę z gier - to także idealna zabawa dla rodziców.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Gry zręcznościowe 

na stronie
Katalog
 • Zabawka, dzięki której dziecko w naturalny sposób poznaje podstawowe prawa fizyki. Przy okazji może ćwiczyć koordynację ruchową i wyobraźnię przestrzenną, manipulując poszczególnymi elementami.
  41,65 zł 49,00 zł ( -15% )
 • Zestaw 150 kolorowych elementów do gry w domino w praktycznym wiaderku z rączką.
  103,70 zł 122,00 zł ( -15% )
 • Niebywała w swojej prostocie! Prosty sposób, a ogrom zabawy.
  92,65 zł 109,00 zł ( -15% )
 • Kolorowy drewniany bączek UFO to fantastyczna propozycja dla ruchliwego i ciekawskiego świata malucha. Bawiąc się nim dziecko skupia uwagę , poprawia zdolności manualne oraz ćwiczy cierpliwość.
  3,83 zł 4,50 zł ( -15% )
 • Kto dzisiaj zdobędzie najwięcej punktów. Żyrafa, słoń, lew, zebra i małpka pilnują, by nikt nie oszukiwał.
  55,25 zł 65,00 zł ( -15% )
 • Żabi Krykiet to świetna zabawa ruchowa dla wielu graczy. Zestaw do rozrywki zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pobudź dziecko do aktywności i pozwól mu zagrać w krykiet!
  50,15 zł 59,00 zł ( -15% )
 • Gra zręcznościowa przeznaczona dla 3-6 osób w wieku powyżej 4 lat.
  92,65 zł 109,00 zł ( -15% )
 • Ta śliczna zabawka to pierwsze spotkanie z trudną sztuką kuglarstwa.
  8,41 zł 9,90 zł ( -15% )
 • W skład gry wchodzi pięć kręgli oraz kula. Elementy wykonane są z drewna.W każdy z pionów wbudowana jest soczewka, w którą można zagladać jak do kalejdoskopu.
  78,20 zł 92,00 zł ( -15% )
 • Gra koncepcyjna, która skłania graczy do strategicznego i logicznego myślenia. Należy połączyć bambusowe krążki, którymi dysponujemy szybciej niż przeciwnik uczyni to ze swoimi krążkami.
  71,40 zł 84,00 zł ( -15% )
 • Quadrilla Space City kulodrom HAPE - zestaw świecący w nocy. Szybkość i obroty, spiralny lejek, mix prostych i zakręconych torów oraz przyspieszacze będą wyzwaniem dla każdego budowniczego Quadrilli.
  391,00 zł 460,00 zł ( -15% )
 • Zabawka interaktywna, która umożliwia grę dwóm graczom jednocześnie. Świetna zabawa, rozwój umiejętności zręcznościowych i sprytu oraz oswajanie dziecka z ciemnością.
  168,30 zł 198,00 zł ( -15% )