Gry zręcznościowe

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć...

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć wymaga dużej cierpliwości, wkrótce stanie się ulubioną rozrywką Twojego dziecka. Gry doskonale rozwijają zdolności motoryczne, pozwalają także na rozwój koncentracji u dzieci. Są one świetnym ćwiczeniem rozwijającym zdolności opanowania, refleksu i pomysłowości. Zabawki często są kolorowe i mają ciekawe kształty, co pobudza do aktywności i myślenia. Obserwacja poruszających się elementów, precyzyjne operacje, układanie ledwo stojącej wieży to fascynujące zajęcie, które rozwija w najmłodszych logiczne myślenie. Gry te koncentrują się przede wszystkim na poszerzaniu horyzontów myślowych u najmłodszych oraz rozwijaniu u dzieci myślenia strategicznego. Znalezienie rozwiązania wymaga wielu kombinacji. Zabawki mają charakter edukacyjny. To także doskonały sposób na ćwiczenie współpracy przy wspólnej zabawie. Nie tylko dzieci mają frajdę z gier - to także idealna zabawa dla rodziców.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry zręcznościowe 

na stronie
Katalog
 • Drewniane kolorowe Domino Fantastico HAPE to zestaw, który zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  125,00 zł
 • Rzucaj pajączkami do celu i zbieraj punkty! Ta zabawna gra rozwija dziecko intelektualnie, motorycznie i zachęca do strategicznego myślenia. Bawić może się w nią równocześnie dwoje dzieci.
  134,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Pomóż pieskowi Pepe znaleźć drogę wzdłuż ścieżki na drewnianym labiryncie magnetycznym. Idealny prezent na drugie urodzinki dziecka!
  86,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany labirynt magnetyczny SZCZĘŚLIWA FARMA HAPE rozwija koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, jak również uczy logicznego myślenia. Zabawka jest kolorowa i ma ciekawy kształt, co pobudza do aktywności i myślenia.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Puzzle Miasto to wspaniałe pole do popisu dla nauki i wyobraźni: jak zaplanować wyjazd na wakacje? Jak dojechać do przedszkola? Co się stanie, jeśli samolot wpadnie do wody, a ciuchcie wyjedzie z torów?
  59,00 zł
 • Z tą grą zdrowa żywność nabierze dużo weselszego znaczenia! Zestaw klocków tworzy niezwykłą grę zręcznościową, która wymaga od graczy wiele cierpliwości.
  66,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Prawdziwie wystrzałowa gra! Umieść wszystkie swoje kurczaki na dachu zanim kurnik „wybuchnie”.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Przenieś się w kilka chwil do prehistorycznych czasów i zostań wodzem plemienia jaskiniowców!
  37,00 zł
 • Świetna gra zręcznościowa, która zainteresuje nie tylko dzieciaki! Zostań wodzem plemienia Anulubulu!
  75,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra zręcznościowa, polegająca na układaniu drewnianych klocków w kolejne poziomy oraz wyciąganiu ich ze skończonego już poziomu, przegrywa ten gracz, który wyciągając nieostrożnie klocek i spowoduje przewrócenie się wieży.
  81,00 zł
 • Gra Twister- znana i lubiana, tym razem wzbogacona o dwa nowe ruchy. Rozkładamy matę Twistera, kręcimy wskazówką zegara i wykonujemy ruch, ręka na czerwone, noga na niebieskie. Czy utrzymamy balans? Czy jesteśmy rozciągnięci? Za chwilę się przekonamy.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Niezwykle prosta konstrukcja. Spinner składa się z trzech łopatek z łożyskami, które przymocowane są do centralnego koła. Trzymając zabawkę w jednej dłoni można wprawić łopatki w ruch palcami.
  22,90 zł