Gry zręcznościowe

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć...

Gdy do czynienia mamy z rami zręcznościowymi należy działać dokładnie i precyzyjnie, a także w skupieniu i spokoju. Ten rodzaj zabawy, choć wymaga dużej cierpliwości, wkrótce stanie się ulubioną rozrywką Twojego dziecka. Gry doskonale rozwijają zdolności motoryczne, pozwalają także na rozwój koncentracji u dzieci. Są one świetnym ćwiczeniem rozwijającym zdolności opanowania, refleksu i pomysłowości. Zabawki często są kolorowe i mają ciekawe kształty, co pobudza do aktywności i myślenia. Obserwacja poruszających się elementów, precyzyjne operacje, układanie ledwo stojącej wieży to fascynujące zajęcie, które rozwija w najmłodszych logiczne myślenie. Gry te koncentrują się przede wszystkim na poszerzaniu horyzontów myślowych u najmłodszych oraz rozwijaniu u dzieci myślenia strategicznego. Znalezienie rozwiązania wymaga wielu kombinacji. Zabawki mają charakter edukacyjny. To także doskonały sposób na ćwiczenie współpracy przy wspólnej zabawie. Nie tylko dzieci mają frajdę z gier - to także idealna zabawa dla rodziców.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry zręcznościowe 

na stronie
Katalog
 • Zabawka wykonana jest z drewna a jej urodę podkreśla kolorowe wykończenie z postaciami zwierząt, chorągiewki oraz materiałowe woreczki.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka wykonana z wielu solidnych elementów. Kolorowe części zachęcają do gry, a towarzyski krecik umili czas spędzony na zabawie. Zestaw jest łatwy do opanowania i daje dużo przyjemności podczas gry.
  115,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Głównym zadaniem jest trafienie plecionym pierścieniem do jednego z pięciu celi o najwyższej wartości. Wygrywa gracz lub drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra zręcznościowa polegająca na ułożeniu jak największej ilości kolorowych kłębków na kocie. Każdy gracz losuje kolor rzucając kostką do gry. Zabawa ćwiczy umiejętności motoryczne.
  59,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Domino Fatastico to doskonała pomoc edukacyjna, a jednocześnie zabawka, która dostarcza mnóstwo radości. Ten zestaw zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniane kolorowe Domino Fantastico HAPE to zestaw, który zapewni dziecku fascynującą zabawę na długie godziny!
  125,00 zł
 • Cymbergaj - stół do gry Air - Hockey wydanie szalonej, pełnej emocji gry! Gra zaciekawi nie tylko dzieci, ale również dorosłych!
  450,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Rzucaj pajączkami do celu i zbieraj punkty! Ta zabawna gra rozwija dziecko intelektualnie, motorycznie i zachęca do strategicznego myślenia. Bawić może się w nią równocześnie dwoje dzieci.
  134,00 zł
 • Pomóż pieskowi Pepe znaleźć drogę wzdłuż ścieżki na drewnianym labiryncie magnetycznym. Idealny prezent na drugie urodzinki dziecka!
  86,00 zł
 • Drewniany labirynt magnetyczny SZCZĘŚLIWA FARMA HAPE rozwija koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, jak również uczy logicznego myślenia. Zabawka jest kolorowa i ma ciekawy kształt, co pobudza do aktywności i myślenia.
  79,00 zł
 • Drewniany labirynt magnetyczny POTĘŻNE MASZYNY HAPE rozwija koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, jak również uczy logicznego myślenia. Zabawka jest kolorowa i ma ciekawy kształt, co pobudza do aktywności i myślenia.
  79,00 zł
 • Puzzle Miasto to wspaniałe pole do popisu dla nauki i wyobraźni: jak zaplanować wyjazd na wakacje? Jak dojechać do przedszkola? Co się stanie, jeśli samolot wpadnie do wody, a ciuchcie wyjedzie z torów?
  59,00 zł