Gry planszowe

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny. Jest okazja i wiele możliwości do wykorzystania nowych strategii i treningu logicznego myślenia. Wybór jest duży, gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiej...

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny. Jest okazja i wiele możliwości do wykorzystania nowych strategii i treningu logicznego myślenia. Wybór jest duży, gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach planszówek i szukać nieszablonowych rozwiązań. Gry planszowe to także sposób na nauczenie maluchów cierpliwości, kreatywności i zwiększenie ich koncentracji. Odpowiednia gra zapewni rozrywkę nie tylko w długie wieczory, weekendy, ale też w podróży. Planszówki budzą też chęć poznania historii, jakie oferuje gra oraz iskra rywalizacji sprawia, że logika i twórcze myślenie są w 100% aktywne. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że planszówki sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna. Duża dynamika gry oraz piękna grafika zapewnią emocjonującą rozgrywkę. Liczy się każdy ruch!

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Gry planszowe 

na stronie
Katalog
 • Znana gra planszowa CHIŃCZYK w zupełnie nowej odsłonie! Baranek Shaun zaprasza wraz z przyjaciółmi do pasjonującej rozgrywki.
  49,00 zł
 • Najbardziej znana zabawka edukacyjna, czyli DREWNIANE SZACHY to idealny sposób na nauczenie maluchów logicznego myślenia i zwiększenie ich koncentracji. Gra planszowa, która zyskała miano dyscypliny sportowej, od lat zapewnia doskonała zabawę!
  45,00 zł
 • Gra w bardzo przyjemnej oprawie graficznej. Polecana miłośnikom snoopy.
  66,00 zł
 • Matematyka dla przedszkolaka! Gra edukacyjna rozwijająca logiczne myślenie. Kolorowa gra składa się z 4 pól, 4 pasków do gry i 45 żetonów.
  55,00 zł
 • Gra planszowa 2w1 Galaktyka z serii Mały Książę HAPE umożliwia sposób rozgrywki na dwa sposoby. Do wyboru klasyczny "Chińczyk" lub popularna gra typu wyścig "Węże i drabiny".
  38,00 zł
 • Klasyczna gra, znana na całym świecie, w której inwestujesz w nieruchomości. Tym razem odświeżona i wzbogacona o figurkę kota i nową szybką kostkę do gry. Kupuj, inwestuj, doprowadź do bankructwa przeciwników.
  100,00 zł
 • Gra Monopoly Junior Frozen Kraina Lodu HASBRO to wersja, gdzie akcja gry toczy się w śnieżnym Arendelle, natomiast po planszy wędrują pionki wyobrażające Annę, Elzę i Olafa.
  89,00 zł
 • Gra planszowa Monopoly edycja Świat to propozycja klasycznej, znanej gry. Jednakże gra toczy się na planszy skonstruowanej wg sugestii graczy, którzy w ogólnoświatowym głosowaniu zadecydowali jakie miasta mają znaleźć się na niej.
  106,00 zł
 • Nowa wersja kultowej gry W WERSJI POLSKIEJ! Nie znajdziesz tu ani gotówki, ani bankiera. Za nieruchomości płacisz za pomocą karty płatniczej i terminala! Karty nieruchomości wyposażone są w kod, który gracz skanuje, by dokonać transakcji.
  188,00 zł
 • "Było sobie życie" to znany i kochany serial z lat 80-tych, który odkrywał przed dziećmi tajemnice i sekrety ludzkiego ciała, pokazywał życie komórek i organizmów, które można w nim znaleźć. Bohaterowie m.in. krwinki, hormony zyskały niezapomniane oblicze
  110,00 zł
 • Zestaw Gra Kim jestem? zawiera dwustronną planszę o dwóch poziomach trudności, 2 ścieralne flamastry, 2 podpórki oraz 72 tekturowe karty z postaciami. Rozgrywka polega na prawidłowym wytypowaniu postaci, którą wybrał przeciwnik.
  90,00 zł
 • Detektyw Pozytywka na tropie to gra z bohaterami książek Grzegorz Kasdepke!
  59,00 zł