Gry planszowe

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny....

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny. Jest okazja i wiele możliwości do wykorzystania nowych strategii i treningu logicznego myślenia. Wybór jest duży, gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach planszówek i szukać nieszablonowych rozwiązań. Gry planszowe to także sposób na nauczenie maluchów cierpliwości, kreatywności i zwiększenie ich koncentracji. Odpowiednia gra zapewni rozrywkę nie tylko w długie wieczory, weekendy, ale też w podróży. Planszówki budzą też chęć poznania historii, jakie oferuje gra oraz iskra rywalizacji sprawia, że logika i twórcze myślenie są w 100% aktywne. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że planszówki sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna. Duża dynamika gry oraz piękna grafika zapewnią emocjonującą rozgrywkę. Liczy się każdy ruch!

Czytaj więcej

Kategorie

Gry planszowe 

na stronie
Katalog
 • Gra planszowa Taboo Junior HASBRO
  99,00 zł
 • Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy!
  75,00 zł
 • Czy masz odwagę zmierzyć się z rzeczywistością lat osiemdziesiątych?
  99,90 zł
 • Niezwykła gra z szalonymi zwrotami akcji. Wybierzcie swoje pionki i ruszajcie do wielkiego wyścigu. Na planszy czekają liczne niespodzianki. Albo trzeba się cofnąć, albo przeskoczyć kilka pól do przodu. Kto pierwszy dotrze do mety?
  35,90 zł
 • Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund!
  75,00 zł
 • Muzyka, miłość i pasja! To jest właśnie sens życia Violetty i jej przyjaciół ze Studio 21! Jeśli jesteś fanką serialu i chcesz sprawdzić swoją wiedzę o nim, a przy okazji dowiedzieć się jak dobrze znasz swoich przyjaciół, ta gra jest dla Ciebie!
  39,90 zł
 • Gra planszowa Dino Safari znakomicie rozwija refleks, poszerza wyobraźnię, uczy precyzji i pogłębia umiejętność logicznego myślenia, budzi też chęć poznania nie tylko pradziejów Ziemi ale i tajników sztuki fotograficznej.
  34,00 zł
 • Stań się choreografką Księżniczek i ucz je nowych układów tanecznych. Wybierz swój wzór tańca, dobierz kartę chętnych do nauki księżniczek i pierwsza naucz je swojego układu!
  34,90 zł
 • Wybierz swoją formację samolotów, dobierz kartę dostępnych w tej turze bohaterów i jak najszybciej ułóż z nich wskazany wzór! Bądź pierwszym, któremu się to uda, a sędziowie zapewne ocenią Cię pozytywnie.
  34,90 zł
 • Gra planszowa Kalambury de Luxe TREFL to wyjątkowa zabawa, dzięki której nie przestaniecie się śmiać! Ta znana gra jest lubiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, przez co świetnie sprawdza się podczas spotkań towarzyskich.
  87,00 zł
 • Barbie ma przed sobą wielkie wyzwanie – udział w prawdziwym pokazie mody! Zanim jednak wyjdzie na wybieg, musi w garderobie skompletować swój strój oraz wstąpić do fryzjera...
  33,90 zł
 • Gra planszowa, której atutem jest piękna grafika w stylu Disney'a oraz przestrzenna plansza w kształcie samolotu, ze śmigłem losującym na dziobie.
  60,00 zł