Gry planszowe

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny....

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny. Jest okazja i wiele możliwości do wykorzystania nowych strategii i treningu logicznego myślenia. Wybór jest duży, gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach planszówek i szukać nieszablonowych rozwiązań. Gry planszowe to także sposób na nauczenie maluchów cierpliwości, kreatywności i zwiększenie ich koncentracji. Odpowiednia gra zapewni rozrywkę nie tylko w długie wieczory, weekendy, ale też w podróży. Planszówki budzą też chęć poznania historii, jakie oferuje gra oraz iskra rywalizacji sprawia, że logika i twórcze myślenie są w 100% aktywne. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że planszówki sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna. Duża dynamika gry oraz piękna grafika zapewnią emocjonującą rozgrywkę. Liczy się każdy ruch!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:

Gry planszowe 

Katalog
 • Poznajcie Jasia, Remka, Madzię i Marysię! To przesympatyczne wiewióry, które nie mogą odnaleźć swoich kryjówek z orzechami. Chodzenie z pustym brzuchem nie jest przyjemne, dlatego liczą na Waszą pomoc!
  39,00 zł
 • Detektyw Pozytywka na tropie to gra z bohaterami książek Grzegorz Kasdepke!
  59,00 zł
 • Gra w bardzo przyjemnej oprawie graficznej. Polecana miłośnikom snoopy.
  66,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra wprost stworzona dla przyszłych architektów i dekoratorów wnętrz! Celem zabawy jest jak najlepsze rozbudowanie swojego Domku za pomocą kart pomieszczeń, dodatków oraz żetonów wyposażenia.
  79,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Kraina Lodów to wyjątkowa gra w której szybkość i precyzja ruchów idzie w parze z logicznym myśleniem i wyobrażeniem przestrzennym.
  98,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra zespołowa dla młodszych i starszych. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że Kalambury sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna.
  28,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej. Warcaby i Młynek to nowe propozycje gier dla dwóch osób z wykorzystaniem tradycyjnych, dobrze znanych plansz.
  14,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Wybierz swoją formację samolotów, dobierz kartę dostępnych w tej turze bohaterów i jak najszybciej ułóż z nich wskazany wzór! Bądź pierwszym, któremu się to uda, a sędziowie zapewne ocenią Cię pozytywnie.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Stań się choreografką Księżniczek i ucz je nowych układów tanecznych. Wybierz swój wzór tańca, dobierz kartę chętnych do nauki księżniczek i pierwsza naucz je swojego układu!
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Niezwykła gra z szalonymi zwrotami akcji. Wybierzcie swoje pionki i ruszajcie do wielkiego wyścigu. Na planszy czekają liczne niespodzianki. Albo trzeba się cofnąć, albo przeskoczyć kilka pól do przodu. Kto pierwszy dotrze do mety?
  37,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra planszowa Taboo Junior HASBRO
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru