Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Gry planszowe

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny....

Daj się wciągnąć w wir przygody! Gry planszowe to nieskończony zbiór zabawy i ogromnych emocji. Zabawna, wciągająca rozrywka dla całej rodziny. Jest okazja i wiele możliwości do wykorzystania nowych strategii i treningu logicznego myślenia. Wybór jest duży, gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach planszówek i szukać nieszablonowych rozwiązań. Gry planszowe to także sposób na nauczenie maluchów cierpliwości, kreatywności i zwiększenie ich koncentracji. Odpowiednia gra zapewni rozrywkę nie tylko w długie wieczory, weekendy, ale też w podróży. Planszówki budzą też chęć poznania historii, jakie oferuje gra oraz iskra rywalizacji sprawia, że logika i twórcze myślenie są w 100% aktywne. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że planszówki sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna. Duża dynamika gry oraz piękna grafika zapewnią emocjonującą rozgrywkę. Liczy się każdy ruch!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Gry planszowe 

na stronie
Katalog
 • Gra planszowa Taboo Junior HASBRO
  79,20 zł 99,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy!
  52,93 zł 79,00 zł ( -33% )
  Chwilowy brak towaru
 • Czy masz odwagę zmierzyć się z rzeczywistością lat osiemdziesiątych?
  49,95 zł 99,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Niezwykła gra z szalonymi zwrotami akcji. Wybierzcie swoje pionki i ruszajcie do wielkiego wyścigu. Na planszy czekają liczne niespodzianki. Albo trzeba się cofnąć, albo przeskoczyć kilka pól do przodu. Kto pierwszy dotrze do mety?
  25,90 zł 37,00 zł ( -30% )
 • Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund!
  37,50 zł 75,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Stań się choreografką Księżniczek i ucz je nowych układów tanecznych. Wybierz swój wzór tańca, dobierz kartę chętnych do nauki księżniczek i pierwsza naucz je swojego układu!
  17,50 zł 35,00 zł ( -50% )
 • Wybierz swoją formację samolotów, dobierz kartę dostępnych w tej turze bohaterów i jak najszybciej ułóż z nich wskazany wzór! Bądź pierwszym, któremu się to uda, a sędziowie zapewne ocenią Cię pozytywnie.
  17,50 zł 35,00 zł ( -50% )
 • Gra planszowa, której atutem jest piękna grafika w stylu Disney'a oraz przestrzenna plansza w kształcie samolotu, ze śmigłem losującym na dziobie.
  32,50 zł 65,00 zł ( -50% )
 • Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.
  52,93 zł 79,00 zł ( -33% )
  Chwilowy brak towaru
 • Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej. Warcaby i Młynek to nowe propozycje gier dla dwóch osób z wykorzystaniem tradycyjnych, dobrze znanych plansz.
  7,00 zł 14,00 zł ( -50% )
 • Popularna gra zespołowa dla młodszych i starszych. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że Kalambury sprawdzą się na spotkaniu w gronie przyjaciół, rodzinnym pikniku i jako zabawa integracyjna.
  14,45 zł 28,90 zł ( -50% )
 • Poznajcie Jasia, Remka, Madzię i Marysię! To przesympatyczne wiewióry, które nie mogą odnaleźć swoich kryjówek z orzechami. Chodzenie z pustym brzuchem nie jest przyjemne, dlatego liczą na Waszą pomoc!
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )