Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Gry pamięciowe

Gry te pozwalają ćwiczyć u maluchów koncentrację i spostrzegawczość oraz doskonale wpływają na zapamiętywanie. Gracze za każdym razem mogą...

Gry te pozwalają ćwiczyć u maluchów koncentrację i spostrzegawczość oraz doskonale wpływają na zapamiętywanie. Gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach, testować strategie i szukać nieszablonowych rozwiązań. rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo jest źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny! Duży stopień interakcji sprawia, że dzieci mogą się wzajemnie poznać i zaprzyjaźnić podczas gry, wspólnie tworząc swoje historyjki, strategie, współpracując. Gry pamięciowe i pobudzające koncentrację to najlepsza propozycja na rozkręcenie imprezy i sposób na niezapomniane spotkanie z przyjaciółmi. Baw się w najlepsze - wybuchy śmiechu gwarantowane!

Czytaj więcej

Kategorie

Gry pamięciowe 

na stronie
Katalog
 • Miszmasz to imprezowa gra karciana, okazuje się, że znalezienie dwóch kart o identycznym wzorze to wcale nie taka prosta sprawa.
  47,20 zł 59,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tropico to gra karcciana, służąca do treningu pamięci dzieci i dorosłych
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
 • Zaskakująca, wymagająca refleksu i bystrości gra. Rozgrzeje szare komórki do czerwoności. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Pozwól na intensywną pracę swym półkulom mózgowym, podejmij wyzwania stawiane przez Cortex.Cortex 2 rozszerza paletę zadań. Wprowadza nowe wyzwania.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Kolejna świetna pozycja z serii STORY CUBES! Tym razem gratka dla wielbicieli szalonego psa Scooby Doo i jego przyjaciół!
  36,00 zł 45,00 zł ( -20% )
 • 55,20 zł 69,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Karty wzbogacą grę Dixit albo Dixit Odysey, 84 karty są dodatkiem, który ożywi rozgrywki. Seria Marzenia przedstawia niesamowite grafiki, które zabiorą nas do krainy niesamowitych skojarzeń.
  55,20 zł 69,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino. Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
  8,45 zł 16,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Odwróć kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par.
  9,95 zł 19,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra pamięciowa z obrazkami prehistorycznych gadów. Na 60 kartonikach znajdują się obrazki z dinozaurami, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.
  9,95 zł 19,90 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Popularna gra pamięciowa w niezwykłym wydaniu graficznym. Na 60 kartonikach znajdziesz aż 30 obrazków związanych z lalką Barbie, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.
  11,00 zł 22,00 zł ( -50% )
 • Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino.Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
  9,25 zł 18,50 zł ( -50% )