Gry pamięciowe

Gry te pozwalają ćwiczyć u maluchów koncentrację i spostrzegawczość oraz doskonale wpływają na zapamiętywanie. Gracze za każdym razem mogą...

Gry te pozwalają ćwiczyć u maluchów koncentrację i spostrzegawczość oraz doskonale wpływają na zapamiętywanie. Gracze za każdym razem mogą sprawdzić swoje umiejętności w innych kombinacjach, testować strategie i szukać nieszablonowych rozwiązań. rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo jest źródłem niekończącej się zabawy dla całej rodziny! Duży stopień interakcji sprawia, że dzieci mogą się wzajemnie poznać i zaprzyjaźnić podczas gry, wspólnie tworząc swoje historyjki, strategie, współpracując. Gry pamięciowe i pobudzające koncentrację to najlepsza propozycja na rozkręcenie imprezy i sposób na niezapomniane spotkanie z przyjaciółmi. Baw się w najlepsze - wybuchy śmiechu gwarantowane!

Czytaj więcej

Kategorie

Gry pamięciowe 

na stronie
Katalog
 • Kolejna świetna pozycja z serii STORY CUBES! Tym razem gratka dla wielbicieli szalonego psa Scooby Doo i jego przyjaciół!
  45,00 zł
 • Karty wzbogacą grę Dixit albo Dixit Odysey, 84 karty są dodatkiem, który ożywi rozgrywki. Seria Marzenia przedstawia niesamowite grafiki, które zabiorą nas do krainy niesamowitych skojarzeń.
  69,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana układanka edukacyjna polegająca na dopasowaniu graficznych kafelków z odpowiadającymi im cyferkami. Do przechowywania klocków służy praktyczne drewniane pudełko z wysuwanym wieczkiem.
  23,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino. Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
  16,90 zł
 • Odwróć kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par.
  17,00 zł
 • Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino. Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
  16,90 zł
 • Popularna gra pamięciowa z nauką języka angielskiego. Na 60 kartonikach znajdziesz obrazki wraz z ich angielskimi nazwami, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.
  19,00 zł
 • Popularna gra pamięciowa z obrazkami prehistorycznych gadów. Na 60 kartonikach znajdują się obrazki z dinozaurami, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.
  19,00 zł
 • Popularna gra pamięciowa w niezwykłym wydaniu graficznym. Na 60 kartonikach znajdziesz aż 30 obrazków związanych z lalką Barbie, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione.
  21,90 zł
 • Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino.Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
  18,50 zł
 • Domino to popularna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość. Pochodząca z Chin, podbiła serca graczy na całym świecie. Tym razem do gry zapraszają ulubione Księżniczki Disney'a.
  21,90 zł