Gry karciane

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło...

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło historii rodzinnych, dyskusji i przekomarzań. Bo główną zaletą gier karcianych jest to, że nie da się w nie grać samemu. Wspólne spędzanie czasu jest tym, na czym dzieciom i rodzicom zależy najbardziej. Na naukę naciskają rodzice, na zabawę liczą dzieci. Gry karciane pozwalają rozwijać umysł dziecka, dostarczając rozrywki i powodów, by wieczór spędzić wspólnie. Niełatwo się tu znudzić, gier są setki (często w jednym opakowaniu). Po planszy można przesuwać pionki i rzucać kostkami, na szachownicy mierzyć mogą się najtęższe umysły. Kart trzeba za to uważnie bronić przed wzrokiem współgraczy, by nie zdradzić swojej taktyki. Po drodze niemało można dowiedzieć się o dinozaurach, wcielić w Meridę Waleczną, lub sprawdzić się swoje umiejętności w kuchni. Pozwól swoim dzieciom mieć pretekst do wspólnego spędzania czasu, niekoniecznie przed ekranem komputera.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Gry karciane 

na stronie
Katalog
 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE
  33,00 zł
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności.
  4,90 zł
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Meridy ucieszy jej fanów.
  4,90 zł
 • Szachy, młynek, a może tryktrak? Na co dziś masz ochotę?
  48,00 zł
 • Poznajcie Jasia, Remka, Madzię i Marysię! To przesympatyczne wiewióry, które nie mogą odnaleźć swoich kryjówek z orzechami. Chodzenie z pustym brzuchem nie jest przyjemne, dlatego liczą na Waszą pomoc!
  35,00 zł
 • Fantastyczna gra pobudzająca wyobraźnię i sprawiająca wielką frajdę! Postaraj się myśleć tak jak inni gracze i zdobądź jak najwięcej punktów!
  49,00 zł
 • Przenieś się w kilka chwil do prehistorycznych czasów i zostań wodzem plemienia jaskiniowców!
  37,00 zł
 • Time's up Party to nie są zwyczajne kalambury, to są kalambury, przy których nie będziesz mógł wykrztusić słowa ze śmiechu.
  79,00 zł
 • Zwariowana gra towarzyska TOKIO EXPRESS! Polecamy wszystkim, którym lekarz zalecił terapię śmiechem :)
  37,00 zł
 • Szukasz rozrywki na długie wieczory? A może jesteś fanem historii techniki? Jeżeli pasjonuje cię historia najważniejszych wynalazków ludzkości, a przy okazji chcesz się świetnie bawić w gronie przyjaciół, to świetnie trafiłeś.
  51,00 zł
 • Timeline Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce.
  53,00 zł
 • Prawdziwa gratka dla miłośników historii odkryć naukowych! Teraz możesz rozwijać swoje pasje i dobrze się bawić w tym samym czasie! Gra przeznaczona jest dla dzieci od 8 lat.
  51,00 zł