Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Gry karciane

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło...

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło historii rodzinnych, dyskusji i przekomarzań. Bo główną zaletą gier karcianych jest to, że nie da się w nie grać samemu. Wspólne spędzanie czasu jest tym, na czym dzieciom i rodzicom zależy najbardziej. Na naukę naciskają rodzice, na zabawę liczą dzieci. Gry karciane pozwalają rozwijać umysł dziecka, dostarczając rozrywki i powodów, by wieczór spędzić wspólnie. Niełatwo się tu znudzić, gier są setki (często w jednym opakowaniu). Po planszy można przesuwać pionki i rzucać kostkami, na szachownicy mierzyć mogą się najtęższe umysły. Kart trzeba za to uważnie bronić przed wzrokiem współgraczy, by nie zdradzić swojej taktyki. Po drodze niemało można dowiedzieć się o dinozaurach, wcielić w Meridę Waleczną, lub sprawdzić się swoje umiejętności w kuchni. Pozwól swoim dzieciom mieć pretekst do wspólnego spędzania czasu, niekoniecznie przed ekranem komputera.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Gry karciane 

na stronie
Katalog
 • Miszmasz to imprezowa gra karciana, okazuje się, że znalezienie dwóch kart o identycznym wzorze to wcale nie taka prosta sprawa.
  47,20 zł 59,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • To zabawna gra dt. kupy na środku salonu, należy wytropić kto ją po sobie pozostawił na środku salonu. Gra przeznaczona dla dzieci od lat 6.
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tropico to gra karcciana, służąca do treningu pamięci dzieci i dorosłych
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
 • Zaskakująca, wymagająca refleksu i bystrości gra. Rozgrzeje szare komórki do czerwoności. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Pozwól na intensywną pracę swym półkulom mózgowym, podejmij wyzwania stawiane przez Cortex.Cortex 2 rozszerza paletę zadań. Wprowadza nowe wyzwania.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE
  26,40 zł 33,00 zł ( -20% )
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności.
  2,45 zł 4,90 zł ( -50% )
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Meridy ucieszy jej fanów.
  2,45 zł 4,90 zł ( -50% )
 • Szachy, młynek, a może tryktrak? Na co dziś masz ochotę?
  24,95 zł 49,90 zł ( -50% )
 • Poznajcie Jasia, Remka, Madzię i Marysię! To przesympatyczne wiewióry, które nie mogą odnaleźć swoich kryjówek z orzechami. Chodzenie z pustym brzuchem nie jest przyjemne, dlatego liczą na Waszą pomoc!
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
 • Fantastyczna gra pobudzająca wyobraźnię i sprawiająca wielką frajdę! Postaraj się myśleć tak jak inni gracze i zdobądź jak najwięcej punktów!
  39,20 zł 49,00 zł ( -20% )
 • Przenieś się w kilka chwil do prehistorycznych czasów i zostań wodzem plemienia jaskiniowców!
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )