Gry karciane

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło...

W wielu domach na grę w karty nie trzeba nikogo długo namawiać. Lubimy grać, a przede wszystkim lubimy spędzać czas razem, gdy gra to tylko tło historii rodzinnych, dyskusji i przekomarzań. Bo główną zaletą gier karcianych jest to, że nie da się w nie grać samemu. Wspólne spędzanie czasu jest tym, na czym dzieciom i rodzicom zależy najbardziej. Na naukę naciskają rodzice, na zabawę liczą dzieci. Gry karciane pozwalają rozwijać umysł dziecka, dostarczając rozrywki i powodów, by wieczór spędzić wspólnie. Niełatwo się tu znudzić, gier są setki (często w jednym opakowaniu). Po planszy można przesuwać pionki i rzucać kostkami, na szachownicy mierzyć mogą się najtęższe umysły. Kart trzeba za to uważnie bronić przed wzrokiem współgraczy, by nie zdradzić swojej taktyki. Po drodze niemało można dowiedzieć się o dinozaurach, wcielić w Meridę Waleczną, lub sprawdzić się swoje umiejętności w kuchni. Pozwól swoim dzieciom mieć pretekst do wspólnego spędzania czasu, niekoniecznie przed ekranem komputera.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:

Gry karciane 

na stronie
Katalog
 • Fantastyczna gra pobudzająca wyobraźnię i sprawiająca wielką frajdę! Postaraj się myśleć tak jak inni gracze i zdobądź jak najwięcej punktów!
  49,00 zł
 • Ta gra to prawdziwa gratka dla fanów dinozaurów i dobrej zabawy! Zestaw zawiera 110 dwustronnych kart z masą ciekawych informacji na temat prehistorycznych gadów.
  53,00 zł
 • Poznajcie Jasia, Remka, Madzię i Marysię! To przesympatyczne wiewióry, które nie mogą odnaleźć swoich kryjówek z orzechami. Chodzenie z pustym brzuchem nie jest przyjemne, dlatego liczą na Waszą pomoc!
  39,00 zł
 • Timeline Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce.
  55,00 zł
 • W grę Czarny Kotek można zaangażować dzieci i dorosłych, potrzeba od 2 do 6 graczy. Zestaw zawiera 33 karty, można je dobrać w pary, w skład których wchodzą zwierzęta tego samego gatunku, jednak różnej płci. Jest jedna karta bez pary- Czarny Kotek.
  35,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Dopadła was popołudniowa nuda? A może nie macie już pomysłu na zabawy? Gra BOOST! przybywa z pomocą!
  58,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Każdy miłośnik zwierząt będzie zachwycony możliwością rozwijania swoich zainteresowań poprzez zabawę!
  53,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • 55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • 55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Są tu jacyś fani uroczej, zapominalskiej Dory? Już teraz, w specjalnej edycji, możecie sprawdzić, czy macie bystre oko i potraficie w jak najkrótszym czasie odnaleźć dwa identyczne elementy na kartach.
  55,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra, w której gracze nie grają przeciw sobie, lecz współpracują aby osiągnąć wspólny cel. W tym przypadku wcielają się w rolę bezmyślnych właścicieli fabryk z fajerwerkami, którzy niechcący pomieszali prochy, lonty i rakiety na pokazie sztucznych ogni.
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Szalona, imprezowa gra dla każdego. Wyjmij ręce z kieszeni... Włącz się w rytm i postaraj ani razu się nie pomylić ! Polecamy! :)
  39,00 zł
  Chwilowy brak towaru