Gry edukacyjne

Proces nauki najlepiej rozpocząć od samego początku życia dziecka. Edukacyjne gry dla najmłodszych wspomagające naukę są idealnym rozwiązaniem,...

Proces nauki najlepiej rozpocząć od samego początku życia dziecka. Edukacyjne gry dla najmłodszych wspomagające naukę są idealnym rozwiązaniem, które w tym pomogą. Maluch może wykonać zadania samodzielnie lub z towarzyszem zabawy - w zależności od wybranej gry. Uczy się między innymi matematyki, budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą, dopasowywania i zapamiętywania oraz poprawia swój język angielski. Gry edukacyjne pomagają w porządkowaniu wiedzy o otaczającym dziecko świecie. dające dobry wzorzec w przyszłej edukacji wczesnoszkolnej. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwijają myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników czy najbliższych. Mnóstwo gier wielu typów o różnym stopniu trudności i skomplikowania zapewnia Wam wiele godzin doskonałej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry edukacyjne 

na stronie
Katalog
 • Z tą grą zdrowa żywność nabierze dużo weselszego znaczenia! Zestaw klocków tworzy niezwykłą grę zręcznościową, która wymaga od graczy wiele cierpliwości.
  66,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka, dzięki której dziecko w naturalny sposób poznaje podstawowe prawa fizyki. Przy okazji może ćwiczyć koordynację ruchową i wyobraźnię przestrzenną, manipulując poszczególnymi elementami.
  49,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra z bohaterami bajki "Zwariowane Melodie", która dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni.
  45,00 zł
 • Prawdziwa gratka dla miłośników historii odkryć naukowych! Teraz możesz rozwijać swoje pasje i dobrze się bawić w tym samym czasie! Gra przeznaczona jest dla dzieci od 8 lat.
  51,00 zł
 • Najpopularniejsza gra strategiczna na świecie teraz może towarzyszyć Ci wszędzie! Gra podróżna Szachy TREFL to najlepszy sposób na nauczenie maluchów logicznego myślenia i zwiększenie ich koncentracji.
  12,90 zł
 • Gra stworzona na kanwie bardzo popularnego serialu animowanego, który odkrywał przed dziećmi tajemnice funkcjonowania ludzkiego organizmu.
  29,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra edukacyjna opracowana na podstawie popularnego w latach 80-tych XX wieku serialu, który przybliżał dzieciom biologię żywych organizmów, wprowadzając je w świat krwinek, wirusów, hormonów i nie tylko.
  29,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zbiór zabaw edukacyjnych dla najmłodszych.
  19,50 zł
 • Puzzle Miasto to wspaniałe pole do popisu dla nauki i wyobraźni: jak zaplanować wyjazd na wakacje? Jak dojechać do przedszkola? Co się stanie, jeśli samolot wpadnie do wody, a ciuchcie wyjedzie z torów?
  59,00 zł
 • Gra familijna Państwa i Miasta kieszonkowa EPEE
  33,00 zł
 • Zakręcona wersja gry Państwa i Miasta.
  49,00 zł
 • Mamo, która jest godzina? Kiedy dzień się rozpoczyna? Kiedy noc zapada? Wszystko zegar podpowiada.
  23,00 zł