Gry

Gry dla dzieci to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu! Sportowe gry zaangażują całą drużynę zawodników. Gry planszowe rozwijają logiczne...

Gry dla dzieci to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu! Sportowe gry zaangażują całą drużynę zawodników. Gry planszowe rozwijają logiczne myślenie, pamięć i wiedzę o świecie. Każdy powinien znać grę w szachy czy memory! Gry zręcznościowe rozwijają manualne umiejętności dziecka, chłopcy i dziewczynki chętnie konkurują i dążą do jak najlepszych wyników w grze. Oferta Patatoy zawiera cały wachlarz gier do samodzielnej zabawy, jak i do gry w grupie. Miłośnicy przyrody dowiedzą się naukowych ciekawostek, a dzieci o językowym zacięciu mają szansę rozwijać swój zasób angielskich słówek. Maluch, którego interesują dinozaury będzie najszczęśliwszy grając w grę pamięciową Dino Memos. Przedszkolaki mają do dyspozycji gry edukacyjne Abecadło i Cyferki, a kiedy już opanują literki i liczby, będą mogły dowiedzieć się więcej z gier Kolory i kształty, Zawody, Skojarzenia czy Przeciwieństwa. Nie brakuje również bajkowych gier! Na prawdziwych fanów czeka niekończąca się zabawa z bohaterami Krainy Lodu, Meridy Walecznej czy Barbie.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry 

na stronie
Katalog
 • Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej.
  9,95 zł
 • Statkii to pomysłowa wariacja na temat tradycyjnej gry w bitwy morskie, rozgrywanej za pomoca kartki i długopisu. Marka Janod proponuje prowadzenie tej rozgrywki na planszyza pomocą statków- magnesów i ścieralnych pisaków. Zasady gry wszyscy znamy.
  105,00 zł
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności.
  4,90 zł
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Meridy ucieszy jej fanów.
  4,90 zł
 • Najpopularniejsza gra strategiczna na świecie teraz może towarzyszyć Ci wszędzie! Gra podróżna Szachy TREFL to najlepszy sposób na nauczenie maluchów logicznego myślenia i zwiększenie ich koncentracji.
  12,90 zł
 • Gra stworzona na kanwie bardzo popularnego serialu animowanego, który odkrywał przed dziećmi tajemnice funkcjonowania ludzkiego organizmu.
  29,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • SCRABBLE ŁAMISŁÓWKA to wyjątkowa wersja najpopularniejszej gry słownej na świecie. Czym różni się od klasycznej wersji? Nie ma planszy! Gra składa się wyłącznie ze 108 płytek z literkami. Zabawa polega na ułożeniu z kostek wyrazów w szybkim tempie.
  95,00 zł
 • Edukacyjna loteryjka obrazkowa dla najmłodszych.
  19,50 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra edukacyjna, która uczy posługiwania się zegarkiem analogicznym i cyfrowym poprzez kojarzenie godzin z codziennymi czynnościami.
  20,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Gra, która wymaga sprytu i dobrej zdolności kojarzenia. Jak podpowiedzieć własnej drużynie słowo-klucz, nie mogąc używać słów bezpośrednio się z nim kojarzących, ponieważ stanowią one tabu. To jest wyzwanie dla kreatywnych graczy.
  99,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Nowi przyjaciele i Balonowa przygoda - zestaw 2 gier.
  31,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zabawka wykonana jest z drewna a jej urodę podkreśla kolorowe wykończenie z postaciami zwierząt, chorągiewki oraz materiałowe woreczki.
  65,00 zł
  Chwilowy brak towaru