Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Gry

Gry dla dzieci to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu! Sportowe gry zaangażują całą drużynę zawodników. Gry planszowe rozwijają logiczne...

Gry dla dzieci to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu! Sportowe gry zaangażują całą drużynę zawodników. Gry planszowe rozwijają logiczne myślenie, pamięć i wiedzę o świecie. Każdy powinien znać grę w szachy czy memory! Gry zręcznościowe rozwijają manualne umiejętności dziecka, chłopcy i dziewczynki chętnie konkurują i dążą do jak najlepszych wyników w grze. Oferta Patatoy zawiera cały wachlarz gier do samodzielnej zabawy, jak i do gry w grupie. Miłośnicy przyrody dowiedzą się naukowych ciekawostek, a dzieci o językowym zacięciu mają szansę rozwijać swój zasób angielskich słówek. Maluch, którego interesują dinozaury będzie najszczęśliwszy grając w grę pamięciową Dino Memos. Przedszkolaki mają do dyspozycji gry edukacyjne Abecadło i Cyferki, a kiedy już opanują literki i liczby, będą mogły dowiedzieć się więcej z gier Kolory i kształty, Zawody, Skojarzenia czy Przeciwieństwa. Nie brakuje również bajkowych gier! Na prawdziwych fanów czeka niekończąca się zabawa z bohaterami Krainy Lodu, Meridy Walecznej czy Barbie.

Czytaj więcej

Kategorie

Gry 

na stronie
Katalog
 • Klasyka gier w unikalnej, wygodnej wersji podróżnej.
  6,50 zł 13,00 zł ( -50% )
 • To zabawna gra dt. kupy na środku salonu, należy wytropić kto ją po sobie pozostawił na środku salonu. Gra przeznaczona dla dzieci od lat 6.
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Statkii to pomysłowa wariacja na temat tradycyjnej gry w bitwy morskie, rozgrywanej za pomoca kartki i długopisu. Marka Janod proponuje prowadzenie tej rozgrywki na planszyza pomocą statków- magnesów i ścieralnych pisaków. Zasady gry wszyscy znamy.
  78,75 zł 105,00 zł ( -25% )
  Chwilowy brak towaru
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności.
  2,45 zł 4,90 zł ( -50% )
 • "Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Meridy ucieszy jej fanów.
  2,45 zł 4,90 zł ( -50% )
 • SCRABBLE ŁAMISŁÓWKA to wyjątkowa wersja najpopularniejszej gry słownej na świecie. Czym różni się od klasycznej wersji? Nie ma planszy! Gra składa się wyłącznie ze 108 płytek z literkami. Zabawa polega na ułożeniu z kostek wyrazów w szybkim tempie.
  73,26 zł 99,00 zł ( -26% )
 • Miszmasz to imprezowa gra karciana, okazuje się, że znalezienie dwóch kart o identycznym wzorze to wcale nie taka prosta sprawa.
  47,20 zł 59,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Tropico to gra karcciana, służąca do treningu pamięci dzieci i dorosłych
  31,20 zł 39,00 zł ( -20% )
 • Zaskakująca, wymagająca refleksu i bystrości gra. Rozgrzeje szare komórki do czerwoności. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 lat.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Pozwól na intensywną pracę swym półkulom mózgowym, podejmij wyzwania stawiane przez Cortex.Cortex 2 rozszerza paletę zadań. Wprowadza nowe wyzwania.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )
 • Szachy, młynek, a może tryktrak? Na co dziś masz ochotę?
  24,95 zł 49,90 zł ( -50% )
 • Prawdziwa gratka dla miłośników historii odkryć naukowych! Teraz możesz rozwijać swoje pasje i dobrze się bawić w tym samym czasie! Gra przeznaczona jest dla dzieci od 8 lat.
  44,00 zł 55,00 zł ( -20% )