Garaże i parkingi

Kolekcja samochodów i pojazdów musi mieć gdzie parkować. Twój maluch potrzebuje miejsca na komfortowe przechowanie swoich ulubionych...

Kolekcja samochodów i pojazdów musi mieć gdzie parkować. Twój maluch potrzebuje miejsca na komfortowe przechowanie swoich ulubionych samochodzików, helikopterów, wozów, może nawet koni. Na piętrowym parkingu nietrudno zapomnieć, gdzie zostawiło się wóz. Co więcej, gdy już go odnajdziemy, często stawiamy sobie pytanie: „Jak stąd teraz wyjechać”? Na szczęście na tych wyjątkowych parkingach łatwo odnaleźć swoje autko i sprowadzić je na poziom ulicy. Do tego wykorzystać możemy windę lub wygodną, samochodową zjeżdżalnię, której spirala prowadzi na sam dół, gdzie możemy jeszcze dla pewności zatankować, by bezpiecznie dojechać do domu. Twoje dziecko spędzi przy zestawach niejedną godzinę, obserwując sprawnie zsuwające się ze zjeżdżalni samochodziki i wciągając je na powrót na górę za pomocą windy. Maluch może poczuć się, jak sprawny organizator ruchu – dotrzeć na parking można samochodem, helikopterem, pewnie też rakietą kosmiczną. Pozwól malcowi samemu się przekonać, jaki środek transportu najbardziej przypadnie mu do gustu.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek
Marka

Garaże i parkingi 

Katalog
  • Rakieta cztery poziomy to gratka dla miłośników kosmicznej przestrzeni.Duży zestaw zawiera wiele szczegółowych elementów, które nadają mu niepowtarzalny charakter. Zachęca do wspólnej, rodzinnej zabawy.
    399,00 zł
    Chwilowy brak towaru