Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Garaże i parkingi

Kolekcja samochodów i pojazdów musi mieć gdzie parkować. Twój maluch potrzebuje miejsca na komfortowe przechowanie swoich ulubionych...

Kolekcja samochodów i pojazdów musi mieć gdzie parkować. Twój maluch potrzebuje miejsca na komfortowe przechowanie swoich ulubionych samochodzików, helikopterów, wozów, może nawet koni. Na piętrowym parkingu nietrudno zapomnieć, gdzie zostawiło się wóz. Co więcej, gdy już go odnajdziemy, często stawiamy sobie pytanie: „Jak stąd teraz wyjechać”? Na szczęście na tych wyjątkowych parkingach łatwo odnaleźć swoje autko i sprowadzić je na poziom ulicy. Do tego wykorzystać możemy windę lub wygodną, samochodową zjeżdżalnię, której spirala prowadzi na sam dół, gdzie możemy jeszcze dla pewności zatankować, by bezpiecznie dojechać do domu. Twoje dziecko spędzi przy zestawach niejedną godzinę, obserwując sprawnie zsuwające się ze zjeżdżalni samochodziki i wciągając je na powrót na górę za pomocą windy. Maluch może poczuć się, jak sprawny organizator ruchu – dotrzeć na parking można samochodem, helikopterem, pewnie też rakietą kosmiczną. Pozwól malcowi samemu się przekonać, jaki środek transportu najbardziej przypadnie mu do gustu.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Wiek

Garaże i parkingi 

Katalog
 • Rakieta cztery poziomy to gratka dla miłośników kosmicznej przestrzeni.Duży zestaw zawiera wiele szczegółowych elementów, które nadają mu niepowtarzalny charakter. Zachęca do wspólnej, rodzinnej zabawy.
  279,30 zł 399,00 zł ( -30% )
 • Z tym zestawem Twoja pociecha może odgrywać rolę bohaterskiego poskramiacza ognia, a błyskawiczne wyjazdy do pożaru, połączone ze spektakularnym zjazdem na rurze, będą jej codziennością!
  276,50 zł 395,00 zł ( -30% )
 • Wielopoziomowy drewniany parking miejski od firmy Hape wyposażony jest w windę i kilka wygodnych zjazdów, dzięki którym autka łatwo dostaną się na piętro.
  224,00 zł 320,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Garaż HAPE - Niezwykła gratka dla wszystkich młodych fanów motoryzacji!Garaż ma trzy poziomy połączone rampami. Można po nich jeździć dwoma samochodzikami. Na parkingu znajdują się znaki, miejsca dla niepełnosprawnych oraz postój dla taksówek.
  161,00 zł 230,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Na piętrowym parkingu nietrudno zapomnieć, gdzie zostawiło się wóz. Co więcej, gdy już go odnajdziemy, często stawiamy sobie pytanie: „Jak stąd teraz wyjechać”?...
  240,00 zł 340,00 zł