Edukacyjne

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na dziecko. Zabawki to coraz nowsze wyzwania, które wymagają od malucha myślenia. Jeśli chce ułożyć kolorowe kropeczki na biedronce - niech pogłówkuje i znajdzie spo...

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na dziecko. Zabawki to coraz nowsze wyzwania, które wymagają od malucha myślenia. Jeśli chce ułożyć kolorowe kropeczki na biedronce - niech pogłówkuje i znajdzie sposób na umieszczenie odpowiednich klocków na słupki. Chciałby stworzyć piękną piramidkę? Niech zastanowi się, porówna kształty, kolory i wielkości, a wreszcie osiągnie swój cel. Jeżeli pora na kreatywność, to zawsze może układać klocki według swojej wyobraźni! A gdy dziecko podrośnie i przyjdzie czas na pójście do szkoły - plecaki, linijki czy temperówki już czekają. Pędzelki, flet, liczydło, kredki albo ołówki pomogą rozwinąć twórcze myślenie. Odpowiedni sprzęt pozwoli na wymyślanie własnych kompozycji, szlaczków, wzorków i połączeń kolorów. By ułatwić zdobywanie wiedzy z książek, warto wyposażyć się w ciekawe zakładki, które zachęcą do czytania oraz drewnianą podstawkę, która sprawi, że będzie to dużo wygodniejsze i łatwiejsze.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Edukacyjne 

na stronie
Katalog
 • Drewniana zabawka edukacyjna dla dzieci, polegająca na dopasowaniu figur geometrycznych do odpowiednich słupków. Zabawa ćwiczy wyobraźnię dziecka oraz spostrzegawczość.
  59,50 zł 70,00 zł ( -15% )
 • Zabawka edukacyjna z motywem wiosennym to świetny pomysł dla małych miłośników najbardziej radosnej pory roku.
  71,40 zł 84,00 zł ( -15% )
 • Drewniane jabłko przeplatanka.
  31,45 zł 37,00 zł ( -15% )
 • Kolorowy domek edukacyjny dla najmłodszych. Bawi i uczy rozpoznawania kształtów i kolorów. Każde drzwiczki posiadają swój klucz, zdejmowany dach umożliwi szybki dostęp do środka.
  152,15 zł 179,00 zł ( -15% )
 • Domek do zabawy dla dzieci, wykonany z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  87,55 zł 103,00 zł ( -15% )
 • Kolorowy pociąg edukacyjny ma 3 wagoniki ze zwierzętami i lokomotywę, które łączy się za pomocą sznurka i małych drewnianych kołeczków. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne.
  84,15 zł 99,00 zł ( -15% )
 • Drewniany labirynt magnetyczny KOLOROWY MOTYL HAPE rozwija koordynację wzrokowo-ruchową dziecka, jak również uczy logicznego myślenia. Zabawka jest kolorowa i ma ciekawy kształt, co pobudza do aktywności i myślenia.
  62,05 zł 73,00 zł ( -15% )
 • Drewniany, w pełni wyposażony stolik warsztatowy francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla małego majsterkowicza.
  279,65 zł 329,00 zł ( -15% )
 • Nawet najmniejszy majsterkowicz potrzebuje profesjonalnego sprzętu. Drewniany mały warsztat to świetny pomysł, by poprzez zabawę, poprawić zdolności manualne malucha.
  58,65 zł 69,00 zł ( -15% )
  Chwilowy brak towaru
 • Poznawanie figur geometrycznych może na początku sprawiać problemy. Zabawki edukacyjne pomogą w nauce rozróżniania kształtów oraz nauczą logicznego myślenia.
  80,75 zł 95,00 zł ( -15% )
 • Święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z rodzinną atmosferą i świetną zabawą! Hasło świetnej zabawy połączonej z ćwiczeniami manualnymi wprost prowadzi do specjalnej, świątecznej przeplatanki!
  12,75 zł 15,00 zł ( -15% )
 • Samolot do zabawy dla dzieci, wykonany z wysokiej jakości 5 warstwowej tektury.
  79,05 zł 93,00 zł ( -15% )