Edukacyjne

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na...

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na dziecko. Zabawki to coraz nowsze wyzwania, które wymagają od malucha myślenia. Jeśli chce ułożyć kolorowe kropeczki na biedronce - niech pogłówkuje i znajdzie sposób na umieszczenie odpowiednich klocków na słupki. Chciałby stworzyć piękną piramidkę? Niech zastanowi się, porówna kształty, kolory i wielkości, a wreszcie osiągnie swój cel. Jeżeli pora na kreatywność, to zawsze może układać klocki według swojej wyobraźni! A gdy dziecko podrośnie i przyjdzie czas na pójście do szkoły - plecaki, linijki czy temperówki już czekają. Pędzelki, flet, liczydło, kredki albo ołówki pomogą rozwinąć twórcze myślenie. Odpowiedni sprzęt pozwoli na wymyślanie własnych kompozycji, szlaczków, wzorków i połączeń kolorów. By ułatwić zdobywanie wiedzy z książek, warto wyposażyć się w ciekawe zakładki, które zachęcą do czytania oraz drewnianą podstawkę, która sprawi, że będzie to dużo wygodniejsze i łatwiejsze.

Czytaj więcej

Kategorie

Edukacyjne 

na stronie
Katalog
 • Kreatywny obrazek z magnetycznymi klockami do zawieszenia na ścianie.
  79,90 zł
 • Zestaw do bezpiecznego i łatwego odkrywania zasad fizyki, które ukrywają się w bańkach mydlanych.
  25,00 zł
 • Interaktywna mapa, która podaje w sposób nowoczesny i innowacyjny wiedzę na temat zwierząt z całego świata.
  138,00 zł
 • Interaktywna mapa świata DUMEL DISCOVERY to flagowy produkt marki. Dzieci przeżywają swą podróż dookoła świata. Mapa ma formę interaktywnego panelu/interaktywnej maty.
  138,00 zł
 • Gry matematyczne CLEMENTONI to wspaniała gra edukacyjna, która uczy przez zabawę! W pudełku odnajdziemy zestaw gier matematycznych, które pomogą dziecku zapoznać się z figurami geometrycznymi, zbiorami, liczbami, ilościami.
  43,05 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla każdego ucznia. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  25,00 zł
 • Prawdziwe dynamo do samodzielnego montażu, aby przekształcić pracę mechaniczną w prąd elektryczny. Zawiera również LED, silnik i wiele biegów!
  29,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniana lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  5,00 zł
 • Zielono-niebieska lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką A, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i czerwonym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Kolorowy pociąg na urodzinowe przyjęcie. Każdy z sześciu wagoników posiada uchwyt na urodzinowe świeczki.
  90,00 zł
 • Drewniany pociąg do budowania BAJO to świetna okazja do kreatywnej i dobrej zabawy dla dziecka i rodzica.
  96,00 zł
  Chwilowy brak towaru