Edukacyjne

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na...

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na dziecko. Zabawki to coraz nowsze wyzwania, które wymagają od malucha myślenia. Jeśli chce ułożyć kolorowe kropeczki na biedronce - niech pogłówkuje i znajdzie sposób na umieszczenie odpowiednich klocków na słupki. Chciałby stworzyć piękną piramidkę? Niech zastanowi się, porówna kształty, kolory i wielkości, a wreszcie osiągnie swój cel. Jeżeli pora na kreatywność, to zawsze może układać klocki według swojej wyobraźni! A gdy dziecko podrośnie i przyjdzie czas na pójście do szkoły - plecaki, linijki czy temperówki już czekają. Pędzelki, flet, liczydło, kredki albo ołówki pomogą rozwinąć twórcze myślenie. Odpowiedni sprzęt pozwoli na wymyślanie własnych kompozycji, szlaczków, wzorków i połączeń kolorów. By ułatwić zdobywanie wiedzy z książek, warto wyposażyć się w ciekawe zakładki, które zachęcą do czytania oraz drewnianą podstawkę, która sprawi, że będzie to dużo wygodniejsze i łatwiejsze.

Czytaj więcej

Kategorie

Edukacyjne 

na stronie
Katalog
 • Drewniana lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką P, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i pomarańczowym. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką B, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i zielonym. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką Y, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i niebieskim. W ofercie posiadamytakże inne literki polskiego alfabetu
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką T, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w dwóch kolorach: naturalnym-EKO i pomarańczowym. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drewniany wagonik z literką U, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w czerwonym kolorze. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
 • Drobiazg dla sprytnego malucha! Drewniana zabawka w pastelowych kolorach - do wyboru czerwona, niebieska, żółta i pomarańczowa.
  4,90 zł
 • Drewniany wagon do którego można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.Wystepuje w dwóch kolorach: naturalnym-ECO oraz czerwonym.
  5,00 zł
 • Witajcie na farmie! Ta zabawka stanowi świetny pretekst do nauki nazw zwierząt, ich zwyczajów czy odgłosów jakie wydają.
  36,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Zegar edukacyjny i tablica kredowa 2w1 Wieloryb - entuzjaści podwodnego świata szybko opanują odczytywanie godzin. Z tyłu zegara znajduje się tablica kredowa. Kreda i gąbka w zestawie.
  59,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką C, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w pomarańczowym kolorze. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Drewniany wagonik z literką D, który można łączyć z innymi literkami i stworzyć POCIĄG ALFABET. Dostępny w pomarańczowym kolorze. W ofercie posiadamy także pozostałe literki polskiego alfabetu.
  5,00 zł
  Chwilowy brak towaru