Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Edukacyjne

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na...

Układanie, przesuwanie, kompletowanie, dopasowywanie, tworzenie i wiele, wiele innych to czynności, które działają rozwijająco i kształtująco na dziecko. Zabawki to coraz nowsze wyzwania, które wymagają od malucha myślenia. Jeśli chce ułożyć kolorowe kropeczki na biedronce - niech pogłówkuje i znajdzie sposób na umieszczenie odpowiednich klocków na słupki. Chciałby stworzyć piękną piramidkę? Niech zastanowi się, porówna kształty, kolory i wielkości, a wreszcie osiągnie swój cel. Jeżeli pora na kreatywność, to zawsze może układać klocki według swojej wyobraźni! A gdy dziecko podrośnie i przyjdzie czas na pójście do szkoły - plecaki, linijki czy temperówki już czekają. Pędzelki, flet, liczydło, kredki albo ołówki pomogą rozwinąć twórcze myślenie. Odpowiedni sprzęt pozwoli na wymyślanie własnych kompozycji, szlaczków, wzorków i połączeń kolorów. By ułatwić zdobywanie wiedzy z książek, warto wyposażyć się w ciekawe zakładki, które zachęcą do czytania oraz drewnianą podstawkę, która sprawi, że będzie to dużo wygodniejsze i łatwiejsze.

Czytaj więcej

Kategorie

Edukacyjne 

na stronie
Katalog
 • Kreatywny obrazek z magnetycznymi klockami do zawieszenia na ścianie.
  63,92 zł 79,90 zł ( -20% )
 • Zestaw do bezpiecznego i łatwego odkrywania zasad fizyki, które ukrywają się w bańkach mydlanych.
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Interaktywna mapa, która podaje w sposób nowoczesny i innowacyjny wiedzę na temat zwierząt z całego świata.
  116,00 zł 145,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Interaktywna mapa świata DUMEL DISCOVERY to flagowy produkt marki. Dzieci przeżywają swą podróż dookoła świata. Mapa ma formę interaktywnego panelu/interaktywnej maty.
  116,00 zł 145,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla każdego ucznia. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  20,00 zł 25,00 zł ( -20% )
 • Drewniana lokomotywa do której można podpiąć za pomocą zaczepek literki. Bawiąc się, dziecko ćwiczy zdolności motoryczne, a także uczy się poznawać literki. Świetny sposób na naukę alfabetu.
  4,00 zł 5,00 zł ( -20% )
 • Kolorowy pociąg na urodzinowe przyjęcie. Każdy z sześciu wagoników posiada uchwyt na urodzinowe świeczki.
  72,00 zł 90,00 zł ( -20% )
  Chwilowy brak towaru
 • Kolorowy drewniany bączek UFO to fantastyczna propozycja dla ruchliwego i ciekawskiego świata malucha. Bawiąc się nim dziecko skupia uwagę , poprawia zdolności manualne oraz ćwiczy cierpliwość.
  3,60 zł 4,50 zł ( -20% )
 • Farma, układanka dźwiękowa HAPE uczy dzieci odgłosów zwierząt, trenuje spostrzegawczość.
  52,50 zł 75,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Ten kolorowy zegar edukacyjny, wykonany z wysokiej jakości drewna, nie jest zwykłym zegarem... jest kombinacją kilku zabawek w jednym.
  37,10 zł 53,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Duża układanka z małymi literami HAPE doskonale wspomaga naukę czytania i pisania.
  46,90 zł 67,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru
 • Dwustronna tablica Hape do pisania zmywalnymi mazakami oraz kredą. Można malować i zmywać, i poprawiać, i zmywać, i malować od nowa!
  111,30 zł 159,00 zł ( -30% )
  Chwilowy brak towaru