Liczydła

Kolorowe liczydła to zabawki, które przez wieki nie wyszły z mody! A to dlatego, że są dużym ułatwieniem, kiedy przychodzi moment na...

Kolorowe liczydła to zabawki, które przez wieki nie wyszły z mody! A to dlatego, że są dużym ułatwieniem, kiedy przychodzi moment na wprowadzenie dziecka w niezwykły świat liczb, z którymi twoje dziecko będzie się stykać do końca życia. Nauka dodawania i odejmowania to doskonały sposób na konstruktywne spędzenie czasu z dzieckiem, w którym zamiast pokazywać znaki liczb na kartce, można w łatwy sposób wyjaśnić język królowej nauk za pomocą kolorowych koralików. Dodatkowo wszystkie liczydła są wykonane z wysokiej jakości drewna i mają piękne intensywne kolory. Nauka podstaw matematyki będzie w takich warunkach bardzo przyjemna, tym bardziej, jeśli doda dziecku pewności siebie przed pójściem do przedszkola czy szkoły. Znajdują się tu także zabawki edukacyjne dla dzieci potrafiących już pisać, jak również dla trochę starszych, które mierzą się już w swojej edukacji z ułamkami. Wspólna nauka liczenia dzięki kolorowym klockom i koralikom przemieni się w miłą zabawę, dzięki której świat liczb okaże się prawdziwie pasjonujący!

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek
Marka

Liczydła 

Katalog
  • LICZYDŁO Tęczowe korale HAPE to świetna zabawka, która umili maluchowi stawianie pierwszych kroków w matematyce. Kolorowe kuleczki zachęcą go do przesuwania i układania. Pobudzają aktywność i chęć nauki.
    69,00 zł
    Chwilowy brak towaru