Maty edukacyjne

Maty edukacyjne dla niemowląt to idealny początek dla procesu prawidłowego rozwoju dziecka. Przygody, które Twój maluch przeżyje wraz ze swoimi towarzyszami znad główki, będą przenosić go w świat dżungli, lasu, na małpią wyspę. Na szczęście duża i miękka wykładzina pozwoli uciąć sobie drzemkę wygodnie i be...

Maty edukacyjne dla niemowląt to idealny początek dla procesu prawidłowego rozwoju dziecka. Przygody, które Twój maluch przeżyje wraz ze swoimi towarzyszami znad główki, będą przenosić go w świat dżungli, lasu, na małpią wyspę. Na szczęście duża i miękka wykładzina pozwoli uciąć sobie drzemkę wygodnie i bezpiecznie, a spokojne ruchy podwieszanych zabawek utulą do snu. Gdy oczka zaczną już kleić się do siebie, a główka powoli opadać, maluch będzie miał dobre miejsce do drzemki. Po przebudzeniu można wrócić do zabaw, jest co ściskać i na czym zawiesić wzrok. Zawieszki zamontowane na pałąkach zachęcają dziecko do wyciągania do nich rączek, co wzmacnia mięśnie i poprawia koordynację ruchową. Maty wykonane są z solidnych, bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Każda z nich jest dość duża i wygodna, dzięki czemu dziecko będzie mogło spokojnie i bezpiecznie zmieniać pozycje. Podwieszane zabawki zapewnią niemało zabawy i pomogą rozwinąć zdolności motoryczne.

Czytaj więcej

Katalog

Kategoria

Katalog

Maty edukacyjne 

Katalog
 • Mata edukacyjna Pulpino wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Cała gama „chwytadełek” pozwoli rozwijać zdolności motoryczne malucha, jednocześnie zapewniając niemało rozrywki.
  221,00 zł
 • Mata została wykonana z najwyższej jakości, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci w dowolnym wieku. W zestawie znajduje się też pakiet pluszaków, które można łatwo zdjąć i wykorzystać jako oddzielne zabawki.
  148,90 zł
 • Mata edukacyjna Niedźwiadek może być niewielkim, wygodnym domem dla Twojego malucha. Wykonana jest z solidnych, bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Podwieszane zabawki zapewnią niemało zabawy i pomogą rozwinąć zdolności motoryczne.
  221,00 zł
 • Wesoły samochodzik marki FISHER PRICE to mata edukacyjna,która "rośnie" razem z dzieckiem. Można ja wykorzystać w trzech etapach rozwoju dziecka.
  199,00 zł
 • Niebieski dinozaur zapinany na suwak z 60 kolorowymi piłeczkami do zabawy. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada szeleszczące elementy, grzechotkę i lusterko, które dodatkowo umilą dziecku zabawę.
  299,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Różowy dinozaur zapinany na suwak z 60 kolorowymi piłeczkami do zabawy. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada szeleszczące elementy, grzechotkę i lusterko, które dodatkowo umilą dziecku zabawę.
  299,00 zł
 • Mata piankowa Farma wykonana jest z wysokiej jakości bezpiecznego materiału EPE. To nie jest zwykła mata, ponieważ składa się z 8 gigantycznych puzzli, które przedstawiają Patryka i przyjaciół oraz przyjazne zwierzątka domowe.
  119,00 zł
 • Fantastyczny pomysł - książka w kształcie słonika, która dodatkowo wewnątrz kryje różne tajemnice. Przewracając jej strony dziecko widzi zwierzęta jadące pociągiem, ponadto strony książki da się tak rozłożyć, że będą stanowiły matę.
  125,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • GIMNASTYKA DLA BOBASA z matą edukacyjną od TINY LOVE SŁONECZNY DZIEŃ.
  210,00 zł
 • Mata edukacyjna z pałąkami Mała Księżniczka TINY LOVE
  295,00 zł