Maty edukacyjne

Maty edukacyjne dla niemowląt to idealny początek dla procesu prawidłowego rozwoju dziecka. Przygody, które Twój maluch przeżyje wraz ze swoimi...

Maty edukacyjne dla niemowląt to idealny początek dla procesu prawidłowego rozwoju dziecka. Przygody, które Twój maluch przeżyje wraz ze swoimi towarzyszami znad główki, będą przenosić go w świat dżungli, lasu, na małpią wyspę. Na szczęście duża i miękka wykładzina pozwoli uciąć sobie drzemkę wygodnie i bezpiecznie, a spokojne ruchy podwieszanych zabawek utulą do snu. Gdy oczka zaczną już kleić się do siebie, a główka powoli opadać, maluch będzie miał dobre miejsce do drzemki. Po przebudzeniu można wrócić do zabaw, jest co ściskać i na czym zawiesić wzrok. Zawieszki zamontowane na pałąkach zachęcają dziecko do wyciągania do nich rączek, co wzmacnia mięśnie i poprawia koordynację ruchową. Maty wykonane są z solidnych, bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Każda z nich jest dość duża i wygodna, dzięki czemu dziecko będzie mogło spokojnie i bezpiecznie zmieniać pozycje. Podwieszane zabawki zapewnią niemało zabawy i pomogą rozwinąć zdolności motoryczne.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
Wiek

Maty edukacyjne 

Katalog
 • GIMNASTYKA DLA BOBASA z matą edukacyjną od TINY LOVE SŁONECZNY DZIEŃ.
  210,00 zł
 • Mata została wykonana z najwyższej jakości, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci w dowolnym wieku. W zestawie znajduje się też pakiet pluszaków, które można łatwo zdjąć i wykorzystać jako oddzielne zabawki.
  148,90 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Mata edukacyjna Niedźwiadek może być niewielkim, wygodnym domem dla Twojego malucha. Wykonana jest z solidnych, bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów. Podwieszane zabawki zapewnią niemało zabawy i pomogą rozwinąć zdolności motoryczne.
  221,00 zł
  Chwilowy brak towaru
 • Mata edukacyjna z pałąkami Mała Księżniczka TINY LOVE
  295,00 zł
  Chwilowy brak towaru