Uwaga: Drodzy klienci zamówienia w okresie wakacyjnym tzn. lipiec-wrzesień mogą być realizowane w terminie 1-3 dni. Za utrudnienie przepraszamy! Zapraszamy na zakupy

Karuzele zawieszki

Każdy wózeczek wydaje się być niekompletny bez zawieszek. Dobrze, gdyby zawsze coś grzechotało, cichutko dzwoniło i połyskiwało. Wtedy każda,...

Każdy wózeczek wydaje się być niekompletny bez zawieszek. Dobrze, gdyby zawsze coś grzechotało, cichutko dzwoniło i połyskiwało. Wtedy każda, nawet daleka podróż wydaje się o wiele bardziej znośna. Kolorowa zawieszka idealnie sprawdza się jako uspokajacz dla maluszków. Jej piękne, pastelowe barwy przyciągają wzrok, a często ukryty w środku szelest potrafi szybko przyciągnąć uwagę i utulić do snu. Schludnie wykonana ozdoba z wysokiej jakości miękkich i miłych w dotyku materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna do zabawy dla dzieci w każdym wieku. Każda z nich to tak naprawdę wspaniały przyjaciel, który nigdy nie opuści dziecka. Wiele ma dodatkowe atrakcje, np. wibrują, grzechoczą, a to uspokaja dzieci i ułatwia zasypianie. Dzięki wygodnemu mocowaniu zabawkę można łatwo powiesić w wózku, na krzesełku, czy nosidełku.

Czytaj więcej

Kategorie

Filtruj

Karuzele zawieszki 

na stronie
Katalog
 • Urocza zawieszka wydająca delikatne dźwięki dzwoneczka - Bóbr Albert.
  19,20 zł 32,00 zł ( -40% )
 • Tiny Smarts kolekcja Zabawa na łące - zawieszka z gryzakiem Tiny Smarts miś Isaac TINY LOVE - dzięki dużemu klipsowi, króliczka można przyczepić do wielu powierzchni: wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka, gimnastyki dla bobasa (maty edukacyjnej).
  25,60 zł 32,00 zł ( -20% )
 • Zabawa na łące Tiny Smarts - wibrująca zawieszka z gryzakiem Miś Isaac TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Króliczek Thomas TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Zawieszka Tiny Smarts z kolekcji Zabawa na łące - Lisek Christopher TINY LOVE. Zabawka posiada pierścień, dzięki któremu można ją przyczepić do wielu powierzchni: wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka, gimnastyki dla bobasa (maty edukacyjnej).
  25,60 zł 32,00 zł ( -20% )
 • Tiny Smarts - kolekcja Zabawa na łące - wibrująca zawieszka z gryzakiem Lisek Christopher Tiny Love pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha.
  27,20 zł 34,00 zł ( -20% )
 • Zawieszka ślimaczek TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha. Pluszaka można przymocować do wózka, łóżeczka czy fotelika.
  10,50 zł 21,00 zł ( -50% )
 • Zawieszka grzechotka Piesek TINY LOVE pozwoli na rozwijanie koordynacji wzrokowej i zdolności motorycznych Twojego dziecka. Różnorodna kolorystyka i kolorowe materiały zainteresują malucha. Pluszaczka można przymocować do wózka, łóżeczka czy fotelika.
  5,00 zł 10,00 zł ( -50% )
  Chwilowy brak towaru
 • Zawieszka Tiny Smarts Sowa TINY LOVE - urocza, cudownie brzmiąca, pełna kolorów zabawka, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie.
  4,80 zł 24,00 zł ( -80% )
  Chwilowy brak towaru
 • Dzwoneczek żyrafa od firmy Tiny Love jest solidnie wykonana z bezpiecznych i miłych w dotyku materiałów. W brzuszku żyrafy kryje się delikatny dzwoneczek, a dzięki wygodnemu klipsowi zabawkę można łatwo powiesić w wózku, na krzesełku, czy nosidełku.
  19,20 zł 24,00 zł ( -20% )
 • Wibrujący i grzechoczący motylek Betty to zabawka rozwijająca zdolności motoryczne oraz koordynację. Motylka można łatwo powiesić w dowolnym miejscu, dzięki wygodnemu klipsowi.
  12,00 zł 24,00 zł ( -50% )